Acer Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 241 93 07

(0212) 222 00 85 | (0212) 222 00 84
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünAcer Projeksiyon Servisleri

Acer Projeksiyon Servisleri ; LED, LCD ve DLP çeşitleri ile tüm dünyada olduğu gibi projeksiyon cihazları ülkemizde de uzun bir süreden beri kullanılmaya başlanmıştır. Genellikle eğitim sektöründe ve bazı iş gruplarında kullanılan bu cihazlar artık çok küçük ebatlara indirildiğinden evlerde de kullanmak bu cihazları mümkündür. LED, LCD ve DLP çeşitlerinin tümü piyasada bulunsa da genellikle LCD ve DLP tipi projeksiyonların daha aktif kullanılmaktadır. Acer projeksiyon servisleri olarak her bir elektronik cihaz gibi projeksiyon cihazlarının da aralıklı süreçlerde arıza yaptığını söyleyebiliriz.

Projeksiyon cihazlarının arızalarının gelişmesindeki neden genellikle cihazların düşmesi veya sert bir cisme çarpması ile oluşmaktadır. Son zamanlarda projeksiyon cihazları eskisine nazaran çok küçük ebatlarda kullanılmaya başlanmış ve taşınabilir olan bu cihazlar yere düşürülerek de taşıma esnasında arıza yapmaktadır. Projeksiyon cihazlarının sıklıkla arızalanması istenen bir durum değildir. Sıklıkla projeksiyon cihazlarının arızalanmasını istemeyen kişiler ve kurumlar mutlaka bu cihazların bakımlarını düzenli olarak yaptırmaları gerekir. Her bir dijital ve elektronik cihazda olduğu gibi, bakımı düzenli olarak yapılan projeksiyon cihazlarının da kullanım ömürleri uzamaktadır.

Acer Projeksiyon Merkezi

Uzun bir süreden beri Acer projeksiyon servisleri olarak projeksiyon satışı, projeksiyon tamiri ve projeksiyon bakımı hizmeti vermekteyiz. Tüm bu hizmetlerimizden faydalanmak için bizlere telefon numaralarımızdan mail adreslerimizden ve internet adreslerimizden ulaşabilirsiniz. Acer projeksiyon servisleri bünyesinde yapılan her bir tamir ve bakım sonrasında siz değerli müşterilerimize bakım ve onarım garanti süresi uygulaması sunmaktayız.

Projeksiyon cihazı almayı düşünüyorsanız, hangi alanda nasıl bir kullanım istediğinize karar verdi iseniz bize başvurarak projeksiyon cihazı seçiminizi yapabilirsiniz. Günümüzde projeksiyon cihazlarının LCD ve DLP olanlarının daha fazla kullanılması bu cihazların daha aktif bir aktarım yaptığını göstermektedir. LED olan projeksiyon türlerinin lamba ömürleri diğer projeksiyon türlerine göre biraz daha uzundur. LCD projeksiyon cihazları ise içinde kırmızı yeşil mavi renklerde camları olan bir projeksiyon cihazıdır. Bu cihazın çok fazla kullanımı ülkemizde yapılmasa da yine de meraklıları epeyce bulunmaktadır. DLP tipi projeksiyon cihazları ise alüminyum ayna parçaları ile aktif olarak işlev görür.

0 0 votes
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
Acer WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..
Hemen Ara..