Acer Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 241 93 07

(0212) 222 00 85 | (0212) 222 00 84
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünAcer Laptop ServisleriAnakart, işlemci ve ram bilgisayar parçaları ile çalışan notebook ve laptop bilgisayarlar yaygın olarak ülkemizde de uzun bir süreden beri kullanılmaya başlamıştır. Taşınabilir olması bu cihazların çok daha fazla kullanımının tercih edilmesine neden olmaktadır. Kullanımı dikkatli yapıldığında notebook ve laptopların arıza görülme olasılığı da düşmektedir. Anakart arızaları notebook ve laptop gibi bilgisayarlarda sıklıkla görülen arızalardır. Bu arıza çeşidi bilgisayarlarda oluştuğunda anakart parçası mutlaka değişime gidilerek iyileştirilir. Değişim yapılmadan tamir edilebilir olmayan anakartlar taşıyıcı kartlar olarak da bilinmektedir.

Acer Teknik Servisi

Bu parça arıza yaptığında tamamen bilgisayarın çalışması durur ve hiçbir şekilde ekran ışığı dahi bilgisayarın yanmaz. Bunun nedeni taşıyıcı olan bu kartın bilgisayar içeriğindeki tüm parçaların üzerine bağlı olarak çalışma sisteminin bulunmasıdır. Acer laptop servis olarak anakart arızaları oluştuğunda tüm marka ve modellerde anakart değişimi yapmaktayız. Anakart değişimi sonrasında siz değerli müşterilerimize garanti süreci uygulamamız bulunmaktadır. İşlemci arızaları da bilgisayarlarda sıklıkla görülen arızalardandır. Bu arıza çeşitleri anakart gibi ağır belirtiler vermese de bilgisayar işlemcileri arıza yaptığında bilgisayar genellikle çalışmayı durdurur.

Günümüzde kullanılan tüm bilgisayar çeşitlerinde ram parçası da bulunmaktadır. Bu parça cihazların çalışma sisteminde vardır. Çalışma sistemini neredeyse tamamen kaplayan ram, arıza yaptığında bilgisayarda bir çok belirti birden görülebilir. Acer laptop servisleri olarak siz değerli müşterilerimize ram arızalarının giderilmesinde de destek vermekteyiz. Ram arızalarının giderilmesi sonrasında garanti süreci uygulamamız bulunmaktadır. Notebook ve laptop tipi bilgisayarlar kesinlikle arıza yaptıklarında uzman servis elemanlarına teslim edilmesi gereklidir. Aksi takdirde küçük bir arıza çeşidi bile cihazlarda büyük maliyetli sorunlara neden olabilir.

Acer laptop servisleri bünyesinde yapılan tüm arıza giderme işlemleri sonrasında garanti kapsamı uygulaması bulunmaktadır. Yedek parça satışımız bulunduğu gibi, aksesuar satışımızdan da siz müşterilerimiz faydalanabilir. Tüm vermiş olduğumuz hizmetlerden faydalanabilmek için bizlere telefon numaralarımızdan mail adreslerimizden ve internet adreslerimizden ulaşabilirsiniz. Laptop ve notebook bilgisayarlar her bir dijital ve elektronik cihaz gibi mutlaka her yıl düzenli olarak bakıma tabi tutulması gereklidir. Bakımı düzenli olarak yapılan bu cihazlar sıklıkla arıza göstermez.

0 0 votes
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
Acer WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..
Hemen Ara..