Acer Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 241 93 07

(0212) 222 00 85 | (0212) 222 00 84
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünAcer teknik destek hizmetleri ile tüm Acer ürünlerinizin meydana getirdiği sorunları kısa sürede kesin çözümlere kavuşturabilirsiniz. Masa üstü bilgisayarlarınızdan diz üstü bilgisayarlara, notebook ürünlerinde tabletlere, ıpad ürünlerinden projeksiyon cihazlarına kadar her türlü Acer elektronik cihazların bakım ve onarım, tamirat ve yedek parça temini Acer teknik destek ile sizlere sunulmaktadır. Sahip olduğu kurumsal vizyonu ve misyonu ile yetenekli personellerinin deneyimini son teknolojik ekipmanlarla birleştirip cihazlarınıza hayat sunan Acer teknik destek, farklı iletişim yolları ile sizlerle buluşmaktadır.

Acer Teknik Destek

Acer ürünlerinizde meydana gelecek sorunlarda bizimle iletişime geçerek Acer teknik destek hattına bağlanıp telefondan kısa bir ön görüşme ile tespit ve yardım alabilirsiniz. Bunun akabinde ortaya çıkan ön fizibilite ile ürünlerinizi ister bizlere kargo ile ücretsiz bir şekilde ulaştırabilir isterseniz aynı şehir de iseniz cihazlarınızı deneyimli personellerimiz sizlerin belirtiği adreslerden alınabilir. Alına cihazlar öncelikle Acer teknik destek servisinin deneyimli personelleri elinde en son teknoloji ürünü ekipmanlar ile sökülerek problemleri tespit edilmektedir. Acer elektronik serviste cihazlarınızın LCD ekran değişiminden hard disk değişim ve bakımı yapılmakta olup ayrıca Ram yükseltme işlerinden kablosuz bağlantı esnasında çıkan sorunların çözümü sağlanmaktadır.

Ayrıca klavye de meydana gelen arızalardan anakart ve batarya arızalarına kadar aklınıza gelebilecek tüm bilgisayar problemleri çözüldüğü gibi projeksiyonlarınızın lamba ve ısınma sorunlarından bakımına kadar ömrünü uzatacak ve maksimum verim alabileceğiniz tüm iyileştirmeler yapılmaktadır. Acer teknik destek sizler için bir çözüm noktası olup sürekli iletişim, kesintisiz bakım ve onarım hizmetlerinde kurumsal kimliği ve uzman personeli ile harika bir iş ortaya koymaktadır.

Acer Servis Destek

Acer teknik destek hizmetleri hafta içi her gün sabah 08.30 ile akşam 19.00 arası çalışmakta olup hafta sonları ise sadece Cumartesi günler 09.00 – 14.00 saatleri arasında siz değerli Acer kullanıcılarına hizmetler sunmaktadır. Cihazlarınız için rutin bakım anlaşmaları yaparak cihazlarınızın takibini deneyimli personellerimiz ve sahip olduğumuz data sistemi ile takip edebilir sizleri büyük bir yükten kurtarabiliriz. Ayrıca bakım onarım ve tamiratın yanı sıra donanım ve yazılım işlemleri yapılan tüm ürünlerinizin teslim tarihinden problemlerine kullanılan yedek parçalardan ürün özelliklerine kadar cihazınızın kimliği çıkarılarak arşivlerimize eklenmekte ve böylelikle cihazının takibi daha kolay sağlanmaktadır. Bu cihazlarınızın sorunsuz çalışmasını ve uzun yıllar maksimum verim almanız için gerekli izlemeleri sizler adına yapabileceğimizin bir alt yapı çalışmasıdır.

Acer teknik destek sadece bireysel müşterilerinin değil çok özel kurumsal müşterilerinin de tüm bilgisayar, notebook ve projeksiyonlarının rutin bakımlarını, anlık ve sürekli arızalarını, gerek duyulan yazılım ve güncellemelerini yapmakta olup Acer dünyasına katkılar sunmaktadır. Sizler de sahip olduğunuz tüm Acer cihazlarınızın bakımları, onarımları, tamirat ve yazılımları ile alakalı gereli teknik desteği Acer teknik destek hizmetlerinden alabilir elektronik cihazlarınızın yıllık ve 5 yıllık maliyetlerini düşürebilirsiniz

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...
Acer WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..
Hemen Ara..