Acer Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 241 93 07

(0212) 222 00 85 | (0212) 222 00 84
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünAcer Aspire Notebook Servisi Hizmetinizde; Acer, gelişen teknolojisi ve uzman ekibiyle hizmet vermeye devam ediyor. Acer Aspire Notebook Servisi, müşterilerin taleplerine uygun olarak çalışan uzman bir ekibe ve sürekli olarak kendini geliştiren geniş bir hizmet ağına sahiptir.

Acer Aspire Notebook Servisi

%100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışan Acer, son zamanların en fazla tercih edilen teknoloji markası olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Bilişim alanındaki tecrübeleri ve son derece profesyonel çalışan kadrosu ile 2010 yılından beri müşteri memnuniyeti temel alınarak hizmet vermeye devam etmektedir. Bu doğrultuda her türlü bakım, tamir ya da onarım hizmetleri büyük bir ciddiyetle ele alınmaktadır. Acer Aspire Notebook, kullanım kolaylığı, kolay ulaşılabilirlik, kalite ya da uygun fiyat olanağıyla birçok kullanıcı tarafından tercih edilmektedir.

Sanal marketlerde bile ulaşılması kolay olan cihaz için her türlü hizmet kullanım koşulları doğrultusunda verilmektedir. Garanti kapsamında Acer, cihazın bütün bakım işlerini profesyonelce yönetmektedir. Acer bilgisayarlar için klavye, LCD ekran veya sabit disk gibi düşük maliyetli parçaların günümüz teknolojisine uyarlanması rahatlıkla yapabilmektedir.  Bu bakımdan en fazla tercih edilenler listesine kolaylıkla girebilmektedir. Acer Aspire Notebook servis hizmetleri doğrultusunda; Acer Şarj Adaptörü, DC güç jackı onarım, LCD ekran değiştirme, LED ekran değiştirme, anakart tamir ve değiştirme, klavye onarım ve eksik tuş tamamlama, Toucacerad onarımı değişimi, bellek yükseltme, sabit sürücüyü yükseltmek, virüs ve Spyware kaldırma, grafik kartı onarımı, veri kurtarma işlemleri uygulanır.

Türkiye’nin her yerinden hizmet olanağı sağlamakla birlikte garanti koşullarının dışında kapıda ödeme olanağı da sunulmaktadır. Servise gönderdiğiniz cihazınızı kargoyla evinizden alıyoruz ve onarım işlemi yapıldıktan sonra kapıdan teslim ediyoruz. Bu sırada dilerseniz ödemenizi de gerçekleştirebiliyorsunuz.

Acer Notebook Servisi

Türkiye’nin her yerinde hizmet vermekte olan Acer, Aspire Notebook servisiyle de artık daha iyi hizmet vermek için yanınızdadır. Şikâyetleriniz ya da önerileriniz doğrultusunda uzman teknik servis elemanlarıyla sizin isteklerinizi gerçekleştirmek ve yerinde müdahale etmek için dakikalarla sizin evinize ya da iş yerinize gelir. Acer, sunduğu servis hizmetleriyle her daim ön planda olmaya devam etmektedir.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...
Acer WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..
Hemen Ara..