Acer Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0555) 800 26 15

(0212) 220 44 30 | (0212) 220 44 35
destek@acerservisturkiye.com

Pzt - Cts 09.00 - 18.00
Hafta içi Hergün

✓ ACer Adaptör

acer-yedek-parca-demo

✓ ACer Adaptör

acer-yedek-parca-demo

✓ ACer Adaptör

acer-yedek-parca-demo

✓ ACer Adaptör

acer-yedek-parca-demo

✓ ACer Adaptör

acer-yedek-parca-demo

✓ ACer Adaptör

acer-yedek-parca-demo

✓ ACer Adaptör

acer-yedek-parca-demo

✓ ACer Adaptör

acer-yedek-parca-demo

✓ ACer Adaptör

acer-yedek-parca-demo

✓ ACer Adaptör

acer-yedek-parca-demo

✓ ACer Adaptör

acer-yedek-parca-demo

✓ ACer Adaptör

acer-yedek-parca-demo

✓ ACer Adaptör

acer-yedek-parca-demo

✓ ACer Adaptör

acer-yedek-parca-demo

✓ ACer Adaptör

acer-yedek-parca-demo

✓ ACer Adaptör

acer-yedek-parca-demo

✓ ACer Adaptör

acer-yedek-parca-demo

✓ ACer Adaptör

acer-yedek-parca-demo

✓ ACer Adaptör

acer-yedek-parca-demo

✓ ACer Adaptör

acer-yedek-parca-demo

✓ ACer Adaptör

acer-yedek-parca-demo

✓ ACer Adaptör

acer-yedek-parca-demo

✓ ACer Adaptör

acer-yedek-parca-demo

✓ ACer Adaptör

acer-yedek-parca-demo

Acer Laptop Yedek Parça

Acer yedek parça; Diğer şirketlerle karşılaştırması yapıldığında sektör açısından elektronik ürün pazarında çok iyi yerlerde olan Acer Yedek Parçamüşterilerine sunduğu olanaklar sayesinde her geçen gün tutulan bir marka haline gelmektedir. Ürünlerinizin daha uzun ömürlü olabilmeleri için seri üretim gerçekleştiren şirket, ayrıca tüm orijinal yedek parça ürünlerinin teminini de sağlamaktadır.

Her hangi bir bilgisayar ürününü alırken en çok dikkat edilmesi gereken konuların en başında gelen yedek parça, ürünü alan kişinin kafasına takılan belki de en büyük soru işaretleri arasında yer almaktadır. Bilgisayar alınıp kullanılmaya başlandığı zaman içerisinde her hangi bir arıza durumu gerçekleştiği takdirde zaman kaybı olur mu? İhtiyaç duyulan parça kolay bulunabilir mi? Gibi sorulara net cevaplar veren Acer Yedek Parçabu anlamda kendisini kanıtlamış ve en güvenilir şekilde yoluna emin adımlarla devam etmektedir.

Konu ile alakalı olarak problem yaşamamak için ve özellikle müşteri memnuniyetsizlikleri ile karşılaşmamak adına, ürettiği her bilgisayara karşılık olarak eş değerde yedek parça üretimi yapılmaktadır. İstediğiniz her an dilediğiniz her parçasını çok fazla zaman kaybetmeden rahatlıkla bulabileceğiniz Acer Yedek Parça olanakları ile arızalar karşısında hem zaman tasarrufu sağlanmakta hem de kolay ve hızlı bir şekilde sorunlarınız giderilmektedir. Olabilecek her türlü probleme karşı çok tedbirli olan Acer Bilgisayar yetkilileri, yaptıkları işin ne kadar önemli olduğunun farkında ve bilincindedir. Piyasalarda çeşitli faaliyetler gösteren birçok şirketin çok fazla tercih ettiği Acer markası, özellikle en üst düzeyde çalışan şirketlerde ciddi kullanım sayılarına ulaşmaktadır. Bu sebeple de böylesine büyük bir bilgisayar şirketinin, bilgisayarlar için can damar olan yedek parça konusunda yaşayacağı her hangi bir problem de asla mazeret kabul edilemez.

İşte tüm bu olası nedenler ve olabilecek ihtimalleri Acer bilgisayar düşünüp göz önünde bulundurmaktadır. Yedek parçada hassasiyetini fazlaca hissettiren Acer Yedek Parça, güvenilirlik konusunda müşterilerinden tam not almıştır. İşini daima en iyi şekilde yapmaya çalışarak ve bu sektörün hakkını fazlası ile vererek de, en iyi bilgisayar şirketleri arasında olmaya hak kazanmıştır.

Acer

Orjinal Acer Yedek Parça ve Aksesuarları firmamızdan her zaman temin edebilirsiniz.

Acer Laptop Adaptör ; Teknolojinin gelişmesi ile birlikte elektrikli olan cihazlardan adaptör ile çalışan cihazlara geçildi. Bu cihazlar genellikle akıllı cihazlar olarak da anılıyor. Laptop ve notebook bilgisayarlar adaptör ile çalışan cihazlar arasında sayılabilir. Notebook ve laptop tipi cihazların adaptörleri arıza yaptığında cihazların tamamen çalışmadığı gözlemlenebilir. Çalışmayan cihazların öncelikli olarak Acer laptop adaptör servisi olarak tarafımızca yapılan tamirlerde hiçbir şekilde çalışmayan bilgisayarlarda adaptör sorunu olduğu düşünülür. Yedek parça satışlarımız arasında her marka ve her model için adaptör satışımız da bulunmaktadır. Adaptör çalışmayan cihazlarda genellikle adaptör arızası aransa da bazı bilgisayar arızalarında batarya bitmiş veya batarya çarpma ile birlikte zarar görerek arıza yapmış olabilir. Batarya arızalarında batarya birebir aynı marka ve model ile değişim yapılarak tamir edilmektedir. laptop ve notebook bilgisayarlar için aslında parça tamiri diye bir şeyin olmadığı bilinmelidir. Parça tamiri yerine tüm cihazlar parça değişimi yaparak kesin çözüm getirilerek tamir edilmektedir. Acer laptop adaptör servisi olan firmamızda yedek parça satışı da yapılmaktadır.

Laptop gibi taşınabilir bilgisayarların tümü aktif olarak her yıl mutlaka iki kez olmak üzere bakıma tabi tutulmaları gereklidir. Bakımı düzenli olarak yapılan bu cihazların arıza gösterme olasılığı da her zaman düşük olmaktadır. acer laptop adaptör servisi olan firmamız bünyesinde hiç çalışmayan bilgisayarları çalışma sistemine katmak çalışma sistemimiz arasındadır. Notebook ve laptop bilgisayarların kullanımını daha iyi bir hale getirmek için cihazların bakım sürecinde tarafımızca arızalı olan parçaları da değiştirilmektedir. Arızalı olan parçalara karar verildikten sonra ve değişim yapıldıktan sonra cihazlar yenilenmiş mesabesinde kullanılmaya başlanılabilir. Bilgisayar çeşitlerinden olan notebook bilgisayarlar çok fazla dosya yüklemesi sonrasında da bazı zamanlarda ağırlaşma ve bazı arızalar gösterebilir. Bu arızalar ile baş edebilmek için mutlaka cihazların ne kadar dosya alabilme gücü olduğu gözden geçirilmelidir. Laptop ve notebook bilgisayarların tamire ihtiyaç duymaması için mutlaka düzenli olarak bakımlarının yaptırılması gerekir. Uzun bir süre kullanılan bilgisayarların eğer bakım süresi geçirilerek bakımı yaptırılmaz ise cihazların arızalarının aktif olarak bir biri ardına gelmesi normaldir.

Acer Laptop Batarya ; Dizüstü bilgisayarlar aktif olarak kullanılmaya başlanalıdan beri ülkemizde bu cihazlardan önce kullanılan masaüstü bilgisayarların modası geçti diyebiliriz. Aktif bir şekilde kullanılan bu cihazların taşınabilir olması cihazları bilgisayar kullanıcıları tarafından daha cazip hale getiriyor. Laptop ve notebook bilgisayarlar veri alışverişi yapmak için de kullanılıyor. Bir tek alana bağlı kalmadan her alanda kullanılan bu cihazların arızaları parça değişikliği yapılarak tamir edilmektedir. Genelde bilgisayar firmaları tarafından sağlam ve kalite içerikli üretilen bu cihazlar, aslında çok fazla arıza çıkartan cihazlar değildir. fakat bazı zamanlarda kullanıcı hataları nedeni ile bu cihazların arıza yaptığı gözlemlenebilir. Acer laptop batarya satışı yapan bir firma olarak siz değerli müşterilerimize notebook tamir, notebook bakım, laptop bakım ve laptop onarım hizmetleri vermekteyiz. Tüm bu hizmetlerden faydalanmak için bizlere telefon numaralarımızdan ve internet adreslerimizden ulaşabilirsiniz. Acer laptop batarya ihtiyaçları genellikle laptoplarda oluşan batarya bitmesi sonrasında doğmaktadır. Bataryası biten bir laptopun mutlaka bataryasının değişimi yapılması gerekir. Aksi takdirde batarya değişimi yapılmayan ve boş bataryanın sürekli olarak şarj edilme işlemi sonrasında cihazlar farklı yönlerden arıza yapabilirler.

Notebook bilgisayarlarda da batarya bitmesi sonucunda batarya çevresinde bulunan parçaların arıza yaptığı görülebilir. Acer laptop batarya servisi olarak bu cihazların her birinde batarya değişimi yapmaktayız. Batarya değişimi ve her işlem sonrasında siz değerli müşterilerimize garanti belgesi sunumu yapmaktayız. Vermiş olduğumuz tüm hizmetler sonrasında müşteri memnuniyetini garantilemiş olan firmamızdan aksesuar alışverişi de yapabilirsiniz. usb kabloları, laptop ve notebook çantaları, tablet kılıfları ve bu aksesuar çeşitlerine benzer onlarca aksesuar satışından faydalanmak için telefon numaralarımızdan ve mail adreslerimizden bizimle iletişime geçiniz. Notebook ve laptoplar için batarya satışımızın yanı sıra yedek parçalar arasında; laptop adaptör, şarj cihazı, anakart, batarya, pil, dvdrw, laptop fan, alt kasa, üst kasa, klavye, ekran çerçevesi, lcd ekran, lcd panel, tuş takımı, lcd cable, lcd data kablosu, lcd cover, notebook ekran kasası, notebook menteşe, power jack, şarj soketi, dc jack ve adaptör girişi yedek parçaları bulunmaktadır.

Acer Laptop Lcd Ekran ; Laptop ve notebook bilgisayarlar aktif olarak ülkemizde uzun bir süreden beri kullanılmaktadır. Laptop kullanımının masaüstü bilgisayarlarını geçmesinin nedeni bu cihazların dizüstü bilgisayarlar olarak kullanılabilmesi ve taşınabilmesidir. Adaptör desteği ile çalışan bu cihazlar her yaştan kesimde aktif olarak kullanılmaktadır. Çocuklar oyun bilgisayarı, iş sahipleri iş bilgisayarı, sosyal medya kullanıcıları ise sosyal medya gezintilerini yapmak internet aramalarını yapmak için bu cihazları kullanmaktadır. Notebook ve laptop bilgisayarların en sık görülen arıza çeşidi laptop ve notebookların lcd ekranlarının kırılmasıdır. Acer laptop lcd ekran satışı yapan bir firma olarak siz değerli müşterilerimiz için lcd ekran satışı yapmaktayız. Notebook ve laptop tipi bilgisayarların sıklıkla arıza yapması istenmiyorsa düzenli olarak bu cihazların mutlaka bakımlarının yapılması gerekmektedir. Bakımı düzenli olarak yapılan cihazların sıklıkla arıza çıkartması beklenmez. Notebook ve laptoplarda genel olarak bakıldığında en sık arızalardan birisi olan anakart arızaları tamamen cihazın çalışmasını durdurmaktadır. Çalışması tamamen duran cihazların anakart nedeni ile arıza yaptığı düşünülür. Tamamen çalışması duran bazı bilgisayarların ise adaptör sorunlarından dolayı durduğu düşünülmektedir.

Acer laptop lcd ekran yedek parçalar arasında her model ve marka için satışta bulunmaktadır. Laptop tamir, laptop bakım, notebook bakım ve notebook onarım hususunda siz değerli müşterilerimize hizmet veren firmamız yapmış olduğu tüm Laptop tamir, laptop bakım, notebook bakım ve notebook onarımı sonrasında cihazlarınızın tümünü garanti kapsamına almaktayız. Acer laptop lcd ekran değişimleri de tarafımızca yapılmaktadır. Lcd ekran değişimi ne zaman gereklidir? Cihazların görüntüsünü sunan parçalara ekran anlamı gelmektedir. Ekran renginin solması veya ekran görüntüsünün alınamaması laptop ve notebook bilgisayarların ekranlarının arıza yaptığını gösterir. Ekran arızalarının oluşması sonrasında eğer ekran arızası farklı nedenlerden oluşmuyor ise ekran değişimine gidilerek ekran değiştirilir. Ekran arızaları çoğu zaman ekrandan kaynaklansa da ekrandan kaynaklanmayan arızalar cihazlarda görülebilir. Ekran arızaları bazı durumlarda anakart arızalarından, bazı durumlarda işlemci arızalarından bazı durumlarda ise ram arızalarından dolayı oluşabilir. Bu arızaların farklılıklarını ölçmek için mutlaka uzman bir kişi tarafından arıza tespiti yapılması gereklidir.

Acer Laptop Klavye ; Günümüzde laptop ve notebook bilgisayarlar aktif olarak kullanılmaktadır. Bu cihazların en fazla bilgisayar kullanıcıları tarafından taşınabilir oldukları için tercih edildikleri bilinmektedir. Cihazların taşınabilir olması bu cihazların daha rahat kullanımını sağlarken, bir dezavantajı da bu cihazların taşıma esnasında düşürülerek arıza yapmasıdır. Laptop ve notebook bilgisayarlarda en sık görülen arıza çeşitleri anakart arızaları, işlemci arızaları, ram arızaları, ekran kırıkları, üst kasa kırıkları, alt kasa kırıkları ve adaptör arızalarıdır. Acer laptop klavye servisi olarak bazı arızaların klavye arızası olduğu da söylenebilir. Klavye arızalarının bir kısmı tuş arızaları bazı arızaları ise temel arızaları olarak sayılabilir. Klavye arızalarında çoğu kez Acer laptop klavye servisi olarak klavye değişimine gitmekteyiz. Klavye değişimi yapıldıktan sonrada aktif olarak cihazlar çalışmaktadır. Yapmış olduğumuz tüm işlemler garanti kapsamı altındadır. Notebook ve laptop bilgisayarlar genellikle çalıştırılma esnasında sürekli olarak şarjda tutulmamalıdır. Şarjda sürekli olarak tutulan cihazların zamanla bataryalarında arızalar oluşur ve bataryalarının tamamen sürekli dolu kalmaktan işlevini kaybettiği gözlemlenir. Bataryası arızalı olan cihazların mutlaka bataryalarının değiştirilmesi gerekir. Tamamen bitmiş olan laptop ve notebook bataryaları Acer laptop klavye servisi olarak tarafımızca değiştirilmektedir.

Bu makalemizin içeriğinde siz değerli müşterilerimiz için bazı notebook ve laptop arızalarından bahsedelim. Laptop ve notebook arızaları genel olarak bakıldığında kullanıcı hataları nedeni ile ortaya çıkmaktadır. Kullanıcı hataları nedeni ile ortaya çıkan dizüstü bilgisayar arızalarında üretici firmalar hiçbir zaman kullanıcı hatalarını garanti altına almamaktadır. Garanti kapsamına girmeyen arıza çeşitleri; bilgisayarların sıvı teması ile karşı karşıya kalması, bilgisayarların yere düşürülerek ekranlarının, kasalarının, şarj girişlerinin veya içinde bulunan işlemci, ram ve anakart parçalarının zarar görmesi sonucunda üretici firmalar garanti kapsamında bilgisayarları değerlendirmemektedir. Notebook ve laptop bilgisayarlarda en sık görülen arızalardan birisi olan anakart arızaları bir cihazda oluştuğunda tamamen cihazın çalışma sistemini durdurmaktadır. Bunun nedeni anakartlar isminden de belli olduğu gibi notebook ve laptopların iç kısmında çalıştırıcı parçalar olarak isimlendirilir. Çalıştırıcı parçalardan birisi olan anakartlara diğer parçaların bağlı olması arıza yaptığında cihazın durmasına neden olur.

Acer Laptop Şarj Aleti ; Tüm yedek parçaları ile birlikte bir notebook veya laptopu bir bütün olarak sayabiliriz. Tek bir parçasının bile çalışmaması cihazın tamamen çalışmasını engelleyecek türde olabilir. Şarj aletleri akıllı telefonlar, tabletler, notebook ve laptoplar için oldukça değerli parçalardır. Elektrik sisteminin şarj aleti ile kullanıldığı düşünülürse en değerli akıllı cihaz parçası şarj aletleridir. Şarj aletleri arıza yaptığında kesinlikle değişimi yapılması gerekir. Orijinal olarak kullanmaya devam etmek her bir cihaz için önemlidir. Laptop ve notebook bilgisayarlarda şarj aleti arızaları cihazın iç kısmında bulunan parçaların da arızalanmasına neden olabilir. Şarj almayan cihazlarda öncelikli olarak şarj aletlerinin arızalı olduğu düşünülür. Şarj aleti eğer arızalı değil ise o zaman mutlaka cihazın bataryası gözden geçirilmesi gereklidir. Acer laptop şarj aleti satışı yapan bir firma olarak her model ve her marka şarj aletini satışa sunmaktayız. Yedek parça satışı yapan firmamızda bir çok notebook ve laptop modeline göre yedek parça bulunmaktadır. Yedek parça satışlarımızdan faydalanmak için bizlere telefon numaralarımızdan ve mail adreslerimizden ulaşabilirsiniz.

Acer laptop şarj aleti arızalı olarak kullanılmaya devam edildiğinde cihazın anakartına ve işlemcisine zarar verir. Şarj aletinin arızasının bu yüksek maliyetli olabilecek parçalara zarar vermesi notebook ve laptop kullanıcılarının maddi olarak zarara girmelerine neden olur. Notebook ve laptop bilgisayarlar son zamanlarda aktif olarak kullanımı artmış olan cihazlardır. Bu cihazların kullanımının artmasındaki neden cihazların taşınabilir olmasıdır. Taşınabilir olan bu cihazların kullanımında bir de dezavantaj bulunmaktadır. Notebook ve laptop kullanımındaki dezavantaj cihazları taşıma esnasında kullanıcılarının yere düşürerek arızalanmalarına neden olmasıdır. Acer laptop şarj aleti  firmamızda tüm arızalı notebook ve laptop bilgisayarların tamiri de yapılmaktadır. Her yapılan tamir sonrasında siz değerli müşterilerimizin bilgisayarları garanti kapsamına alınmaktadır. Notebook ve laptop bilgisayarlarda arıza oluşmaması için her yıl iki kez olmak üzere mutlaka bu cihazların bakımlarının yapılması gerekir. Düzenli olarak bakımı yapılan tüm cihazların olması gereken kullanım süresinden çok daha fazla kullanıldığı görülür. Garanti kapsamına alınan bakımı yapılan cihazların tüm iç kısmı tarafımızca temizlenmektedir.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (3 oy, ortalama: 3,67 üzerinden 5)
Loading...

2
Kimler Neler Demiş?

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
fazlınedim kızıağaç Recent comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
nedim kızıağaç
Ziyaretçi
nedim kızıağaç

merhaba acer aspire 5742 g laptop kullanıyorum hoparlörü patlamış değişim yapmam lazım ürün elnizde mevcutmudur.

fazlı
Ziyaretçi
fazlı

selamlar acer timelinex 4830tg komple kasa lazım elinizde mevcutmudur lütfen cevap verin …

Call Now ButtonHemen Ara..
Acer WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..