Acer Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 241 93 07

(0212) 222 00 85 | (0212) 222 00 84
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünAcer ServisleriGiderek gelişen teknoloji evlerimizde ve işyerlerimizde kullanmış olduğumuz bilgisayarların şeklini masaüstü bilgisayarlardan dizüstü bilgisayarlara çevirmiştir. Dizüstü bilgisayarlar bir çok ebatta üretilmekte ve taşınabilir olduklar için bir çok bilgisayar kullanıcısı tarafından tercih edilmektedir. Bu cihazlar taşınabilir olduğu için veri taşımak ve dış alanlarda da bu bilgisayarları kullanmak oldukça kolaydır. Notebook ve laptop tipi bilgisayarlar taşınabilir olduğundan bu cihazların kullanımları kolaydır fakat cihazların taşınabilir olmasında bir de dezavantaj bulunmaktadır. Taşınabilir olan bu cihazlar yere düşerek arıza çıkartmada masaüstü bilgisayarlardan daha fazla etki gösterirler.

Acer Teknik Servisi

Yere düşürülerek üst kasa alt kasa ve soket girişleri kırılabilen bu cihazların mutlaka cihaza en uygun parçaların değişimi yapılarak iyileştirilmesi gerekir. Yere düşürülerek iç parçaları da kırılabilen bu cihazların mutlaka uzman kişiler tarafından tamir edilmesi gereklidir. Uzman kişiler tarafından tamir edilmeyen cihazların daha büyük arızalara maruz kalabileceği bilinmelidir. Acer servisleri bünyesinde hizmet veren bir firma olarak siz değerli müşterilerimize 7/24 hizmet vermekteyiz. Tüm hizmetlerimizden faydalanmak için bizlere telefon numaralarımızdan ve mail adreslerimizden ulaşabilirsiniz.

Acer servis olarak siz değerli müşterilerimize bu makalemizin içeriğinde laptop ve notebook cihazlarda nasıl arızalar görülebilir bu arıza çeşitlerini açıklayalım. Notebook ve laptop dijital ve elektronik cihazlar olarak bir çok kişi tarafından kullanılmaktadır. Bu cihazlarda en fazla anakart arızaları, işlemci arızaları, kasa kırıkları ve ram arızaları görülmektedir.  Ram arızaları tamir edilebilir olmaktan çok Acer servisleri bünyesinde değişim yapılarak iyileştirilen arızalar arasındadır.  Cihazların üretici firmaları tarafından her bir cihaz için mutlaka tüm parçalarının yedek olarak üretilmesi gereklidir. Yedek parçalar her zaman tamir için kullanılan parçalardır.

Bir anakart değişimi her zaman hangi marka ve hangi model ise bir cihaza birebir takılmalıdır. Aksi takdirde cihazların uyum sağlamayan parçaları nedeni ile tamir edildi sanılan cihazlarda daha büyük arızaların çıkması muhtemeldir. Acer servisi olarak siz değerli müşterilerimize önerimiz, bilgisayarlarınız arıza yaptığında kesinlikle cihazlarınızı uzman bir kişi tarafından tamir edilmesini sağlayınız. Aksi takdirde cihazların bilinçsiz olarak tamir edilmeye çalışılması cihazların çok daha fazla bozulmasına neden olabilir.

0 0 votes
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
Acer WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..
Hemen Ara..