Acer Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 241 93 07

(0212) 222 00 85 | (0212) 222 00 84
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünAcer Projeksiyon Servisi

Acer Projeksiyon Servisi ; Dünyada ve ülkemizde son zamanlarda teknolojinin hızını yakalayan projeksiyon cihazları aktif olarak kullanılmaktadır. Bu cihazlar telefon, televizyon ve bilgisayar gibi cihazlardan bir görüntüyü daha büyük ekran alanlarına yansıtmak için kullanılmaktadır. Genellikle iş yerlerinde, sinemalarda ve okullarda kullanılan bu cihazlar hayatı kolaylaştırmak için oldukça iyi bir cihazdır. Çok daha uzaktaki objeleri daha büyük görebilmek ve izleyebilmek için kullanılan bu cihazların lamba ömürleri oldukça fazla önemlidir. Projeksiyon cihazları tüm dünyada ve ülkemizde kullanımı üçe ayrılan cihazlardır. Bu cihazlar LED, LCD ve DLP olarak değerlendirilir.

Fakat ülkemizde ve dünyada en çok DLP ve LCD olanlar kullanılmaktadır. Bu cihazların satın alınma sürecinde hangi alanlarda kullanılacağı mutlaka gözden geçirilmelidir. Son zamanlarda Acer projeksiyon servisi olarak projeksiyon cihazlarının çok küçük ebatlara getirildiğini söyleyebiliriz. İlk üretimleri bu cihazların çok büyük neredeyse taşınamaz tipte iken şimdilerde küçük bir çantaya sığdırılabilecek ebatlarda üretilmeye başlamıştır. Çok küçük ebatlarda üretilmesine rağmen ışık güçleri sayesinde çok büyük alanlara görüntü yansıtacak güçte kullanılmaktadır.

Acer Projeksiyon Onarımı

Projeksiyon cihazları genellikle okullarda, işyerlerinde sokak sinemalarında kullanılmaktadır. Fakat son zamanlarda artık projeksiyon cihazlarının Acer projeksiyon servisi olarak evlerde de kullanılmaya başlandığını söyleyebiliriz. Projeksiyon cihazlarının felsefesi 3D teknolojileri ile çalışmalarıdır. Bir çok projeksiyon çeşidi artık HD görüntüler vermeye başlamıştır. Projeksiyon cihazlarının kalitesini anlamak için HD görüntü verip vermedikleri de oldukça fazla önemlidir. Acer projeksiyon servisi bünyesinde yapılan tüm projeksiyon cihazlarının tamirinde cihazların bakımlarının düzenli olarak yaptırılmadığı için arızalandığı görülmektedir.

Her bir elektronik ve dijital cihaz gibi, projeksiyon cihazlarının da tozdan ve ortam dumanlarından uzak tutulması gerekir. Çok küçük ebatlarının tüm işlevleri dijital olan bu cihazlarda toz projeksiyon servisleri tarafından en büyük düşman olarak ilan edilir. Her dijital ve elektronik cihazda olması gereken yıllık periyodik bakım mutlaka projeksiyon cihazlarına da yapılmalıdır. Çalışma sistemi kontrol edilerek bakımı yapılan projeksiyon cihazları daha iyi bir sistem ile çalışmaya başlayarak güçleri çoğalır. Çoğu kez bakımı yapılmayan cihazların HD kalitesinden düşüş yaşadığı gözlemlenir.

1 1 vote
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 oy, ortalama: 3,00 üzerinden 5)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest

1 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
sema

Projeksiyon cihazı satın almak istedim ancak burada yazdığınız gibi bir servisiniz yok.Nereyi arasam biz sadece bilgisayarla ilgili destek veriyoruz diyorlar. Nereyi aramam gerektiğini de bilmiyorlar, projeksiyon için ayrı bir servis veya satış yeriniz varsa yazsanız da bu kadar sıkıntı çekmesek iyi olurdu. başka markaya yönleniyorum mecburen.

1
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
Acer WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..
Hemen Ara..