Acer Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 241 93 07

(0212) 222 00 85 | (0212) 222 00 84
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi Hergün

Acer Türkiye Servis ; Acer Laptop sıvı temas arızası dökülen su veya benzeri sıvı ların sonucunda oluşmaktadır. Sıvı teması olan bilgisayar çeşitlerinin tümünde bir çok arıza çeşidi birden görünür. Cihaz kullanıcılarının bu sorunla karşı karşıya kalmamaları için mutlaka cihazlarını sıvı teması olmadan kullanmaları gerekir. Fakat çoğu zaman bu arıza ile acer servisi olarak karşı karşıya kalmaktayız.

Bu sorun nedeni ile oluşan arızalar genellikle klavye arızaları, anakart arızaları, ekran arızaları ve işlemci arızaları olarak karşımıza çıkmaktadır. Saymış olduğumuz bu arızaların tümü bir arada göründüğü gibi, tümü birlikte de sıvı teması ile birlikte tek bir bilgisayarda görülebilir. Acer laptop servisi hizmetleri arasında sıvı teması ile oluşmuş olan arızaların çözümü de yapılmaktadır.

Sıvı teması ile oluşan arızalar nedeni ile genellikle bilgisayarlar çalışma sistemini tamamen durdurmaktadır. Çalışmayı durduran bilgisayarların iç kısımları mutlaka tamamen tüm parçaları olmak üzere gözden geçirilmesi gerekir. Hangi parçanın arızalı olduğunu anlamak için tüm parçalar gözden geçirilerek temizlenmeli sıvıdan arındırılmalıdır.

Acer servis bünyesinde yapılan tüm laptop tamir, notebook tamir, laptop bakım ve notebook bakım hizmetleri sonrasında siz değerli müşterilerimize garanti süresi uygulaması sunmaktayız. Yedek parça satışımızdan da telefon numaralarımızdan bizleri arayarak faydalanabilirsiniz. Notebook kapağı kapanmıyor arızaları da notebooklarda sıklıkla rastlanan arızalar sınıfındadır.

Bu arızanın oluşmasındaki neden genellikle cihazın yere düşürülerek menteşesinin zarar görmesi veya bilgisayar kapaklarının birisinin veya ikisinin de zarar görmesidir. Cihazlarda oluşan notebook kapanmıyor arızası ile başa çıkmak için mutlaka cihazın kapaklarının hangisi arızalı ise o kapağı değiştirmek gereklidir. Bilgisayar servisi olarak tarafımızca yapılan tüm kapak değiştirme işlemleri garanti kapsamı içindedir.

Hiçbir üretici firma kullanıcı tarafından yapılan hataların maddi olarak karşılanmasını sağlamamaktadır. Laptop ve notebook kapaklarından birisinin kırılarak zarar görmesi, menteşe kırıkları, soket girişi kırıkları, batarya kırıkları ve arızaları üretici firmalar tarafından garanti kapsamına alınan kusurlar değildir. bu kusurların tümü kullanıcı hatası olarak belirlenir ve tamir sonrasında notebook ve laptop kullanıcı kişilerden tamir ve bakım ücreti talep edilir.

0 0 votes
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (5 oy, ortalama: 5,20 üzerinden 5)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
Acer WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..
Hemen Ara..