Acer Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 241 93 07

(0212) 222 00 85 | (0212) 222 00 84
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünAcer projeksiyon onarım servisi Türkiye en son teknoloji ve en yeni teknikleri bütünleştirilmiş hizmeti tüm dünya ile aynı zamanda hizmetinize sunmaktadır. Garanti kapsamında ya da garanti kapsamının sonuna gelinmiş cihazlarınıza en güvenilir bakım – onarım servislerini sunan Acer Projeksiyon Onarım, profesyonel, güler yüzlü ve deneyimli personel kadrosu ile bu büyük sektörde hizmetlerine son sürat devam etmektedir.

Acer Teknoloji Gündemi

Bünyesinde bulunan tüm projeksiyon ürünlerinin tamir – bakım işlerini yapmakta olan Acer Projeksiyon Onarım servisi, yedek parça bölümünde de hizmet kalitesi ve zengin depoları bakımından her geçen gün bir üst kademeye yükselmek için uğraş veren kendisini bu anlamda kanıtlamış olan bir markadır. Markasına ait her hangi bir cihazın satışını gerçekleştirdiği an itibari ile birçok markanın yaptığı gibi ne de olsa ürünümü sattım mantığı ile hareket etmeyip alıcısı ile iletişimini koparmayarak, müşterisinin ihtiyaç duyduğu tüm destek hizmetlerini her an sağlayabilmektedir. Acer Projeksiyon Onarım servisleri, Türkiye’nin hemen hemen her bölgesinde hizmet vermektedir.

Konu ile alakalı çok ciddi eğitimlerden geçmiş personeline, eğitimini tamamlayıp işe başlattığı andan itibaren de periyodik bir biçimde belirlenen zaman aralıklarında Acer Projeksiyon Onarım konusunda bilgilendirme ve tanırım seminerleri gerçekleştirilmektedir. Acer, çok daha emin adımlarla ilerlemek adına şirketi için vazgeçilmez kuralların başında gelen müşteri memnuniyeti hususunda son derece hassas ve titiz davranmaktadır.

Acer Projeksiyon Onarım Servisi, bu hizmet içinde bulunan akla gelen tüm malzemelerin problemlerini gidermektedir. Türkiye genelinde yaygın bir hizmet ağına sahip olan Acer, verdiği tüm hizmetleri müşterilerine garanti kapsamında sunmaktadır. Arıza kaydınızı tamamladıktan sonra en kısa zaman içerisinde iletişime geçilmektedir. Sorun veya sorunlarınızın tespiti yapıldıktan sonra da yapılması gerekenler size aktarılıp ürününüz belirttiğiniz adresten alınmaktadır.

Acer Teknik Servis

Acer Projeksiyon Onarım servisine dilerseniz internet adresi üzerinden arıza kaydınızı oluşturup talebinizi bildirebilir ve kaydınızı gerçekleştirebilirsiniz. Ya da birebir iletişime geçmek istiyorsanız tüm operatörlerden arayabileceğiniz 0850 222 22 37 numaralı telefondan müşteri hizmetleri servisini kullanabilirsiniz. Resmi tatillerde kapalı olan Acer, hafta içi çalışma günlerinde saat 09.00 – 18.00 arası hizmet vermektedir.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...
Acer WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..
Hemen Ara..