Acer Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 241 93 07

(0212) 222 00 85 | (0212) 222 00 84
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünAcer Teknik Servis 21.yüzyılda bireylerin dil, din, ırk, yaş cinsiyet gibi hiçbir demografik yapısı fark etmeden gelişen teknoloji ile birlikte kullandıkları bilgisayarlar bugün hayatımızın vazgeçilmez unsurları olmaktadır. Bilgisayarlar ile teknolojinin daha fazla sunduğu programlar, oyunlar, yazılımlar, videolar, yazılar ve aklınıza gelebilecek her türlü datalar insanların doğanın toplumun ve canlının faydasına sunulmaktadır. Eğitimde, sanatta, aşkta, ticarette ve hayatın tüm sosyal yönlerinde bilgisayar kullanımını görebilirsiniz. Kamuda özel sektörde, esnafta ve memurda tüm meslek dalları yine bilgisayar kullanımını yoğun olarak gerçekleştirmektedir.

Acer Teknik Servis

,Acer marka bilgisayarlar da tıpkı notebook, projeksiyon ve ıpad gibi son teknolojinin tüm sınırlarını zorlayan ürünleri ile bu bilgisayar dünyasında yerini almaktadır. Bilgisayarların sık kullanımı ile meydana gelebilecek fiziki çizilme kırılma ve çatlama hasarları, gelişen ve yenilenen program ve güncellemeler ile yazılım ihtiyacının doğması gibi tüm Acer bilgisayar bakım ve onarım işlerini Acer Teknik Servis ile yaptırabilir ürünlerinizi hem daha sağlıklı kullanabilir hem de ürünlerinizi uzun ömürlü kullanarak maliyet tasarrufu sağlayabilirsiniz. Acer Teknik Servis ile ürünleriniz hakkında görüşmeler yaparak öncelikle fizikli veya yazılım problemlerini tespit edebilirsiniz.

Acer Teknik Servis sizlere bir telefon kadar yakın olup telefon ile arayarak veya WhatsApp ile mesajlaşarak problemlerinizi belirtebilirsiniz. Belirttiğiniz bu problemler hakkında Acer Teknik Servis siz değerli müşterilerine bir ön fizibilite yapıp fikir beyan edecek ve genel değerlendirme yapacaktır ancak bu asla cihazınızın problemi olduğun anlamına gelmez. Akabinde dilerseniz ürünü gönderebilir dilerseniz adresinizde Acer Teknik Servis hattı aldırabilmektedir. Acer Teknik Servis cihazlarınızın özel deneyimli teknik elemanların incelemesi ve raporlaması sonrasında sonuçları sizlere bilgideki yol haritasını belirleyecektir.

Acer Servis

Acer Teknik Servis ile her türlü bilgisayar, notebook, projeksiyon ve diğer elektronik cihazlarınız hakkında fiziki, donanım, yazılım, güncelleme, koruma, programlar ekleme, programlar silme, şarj, soket, ekran vb. durumlarla alakalı sorular sokabilir, anlık cevaplar alabilir ve bilinmeyenleri kısa sürede öğrenebilirsiniz. Acer Teknik Servis ile cihazlarınızın periyodik bakımlarını yaptırabilir, donanımlarını yükseltme ve yazılımlarını güncelleme gibi gerekli teknolojik işlemlerinizi yaptırabilirsiniz.

Acer Teknik Servis ile görüşerek cihazlarınız hakkında orijinal yedek parça sorgulaması yaptırabilir gerekli orijinal yedek parça siparişlerini verebilirsiniz. Profesyonel kadrolarımız, son teknoloji ekipmanlarımız ve tam donanımlı Acer hastanemiz ile ürünlerinize hayat sunuyoruz. Bireysel veya kurumsal tüm müşterilerimizin cihazlarına gereken önemi veriyor, ilk teslimat aşamasından son ana kadar ürünün yolculuğunda ona gereke özveri ve titizliği müşteri memnuniyetini esas alacak şekilde uyguluyoruz.

Acer Teknik, bir Acer servis hizmeti olarak kurumsal kimliğini ön planda tutarak müşterilerine çözüm, hız, güven ve ekonomi vaat etmektedir. Cihazlarınızın tüm sorunlarında Acer Teknik Servis ile ücretsiz danışma hattını kullanabilir dilediğiniz soruları kolaylıkla sorarak destek hattında çalışan müşteri temsilcilerimiz ve deneyimli teknisyenlerimiz ile cihazlarınız hakkında detaylı görüşmeleri son derece kaliteli ve ücretsiz bir şekilde yapabilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...
Acer WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..
Hemen Ara..