Acer Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 241 93 07

(0212) 222 00 85 | (0212) 222 00 84
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünAcer İstanbul Servis

Acer İstanbul servis merkezimizde profesyonel laptop tamir, onarım hizmeti vermekteyiz ve servis çalışanlarımız acer servis kalite farkımızı ortaya koymaktadır. Müşterinin mağdur olmaması ve memnun olabilmesi için dürüst bir çalışma disiplinine sahibiz. Onarım ve bakımlar, bilgisayarın durumuna göre değişiklik gösterir. Bu yüzden onarım süresi uzayabilir. Bu gibi durumlarda müşterilerimizim mağdur olmaması için geçici Acer bilgisayarı vermekteyiz. Sadece bilgisayarın ana ya da yedek parçaları değil, her türlü ekip ve ekipman konusunda da yardımcı olmaktayız. Bilgisayarınıza farklı fonksiyonlar sağlayacak olan ekipmanları bizden alabilirsiniz. Acer kontrolünde olacağı için bilgisayarına uymaması ve zarar vermesi gibi durumlarla karşılaşılmayacaktır.

Bilgisayarım Düzelmezse Ne olacak?

Acer bilgisayarlarının garantisi vardır. Ancak her sorun garanti kapsamına girmez. Garanti kapsamına girenler hakkında sizi bilgilendiririz. Sorun garanti kapsamında ise bilgisayarınız Acer laptop servis tarafından ücretsiz yapılır. Ancak garanti süreniz dolmuş ya da sizden kaynaklanan bir sorun olduysa belli bir ücret ödemeniz gerekir. Acer laptoplarının garanti süresi, modele göre değişiklik gösterir. Genellikle 2 ile 3 yıldır. Garanti sürenizi sitemizden sorgulatabilir ya da bize danışabilirsiniz.

Bize danıştığınızda ilk olarak şikâyetinizi dinliyoruz. Ardından bir de biz kontrol ediyoruz. Güvenlik açısından bilgisayarınızın seri numarasından kontrol yapıyoruz. Bu kontroller, bilgisayar ve sahibi hakkında detaylı bilgiler verir. Kontroller yapıldıktan sonra size neler yapılması gerektiği hakkında bilgi veriyoruz. Bir süre veriyoruz ve bu süre zarfında sizi de mağdur etmiyoruz. Bazı durumlar garanti kapsamına girmediği ya da garantili olmadığı için sizlere uygun fiyatlarla kaliteli hizmet sunuyoruz. Verdiğimiz sürede onarım ve bakımları yapıyoruz. Size haber veriyor ve sizin yanınızda da son kez kontrol yapıyoruz. Ardından size teslim ediyoruz. Siz laptopunuzu almanın sevincini yaşarken, biz de sizi memnun etmenin gururunu yaşıyoruz.

0 0 votes
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
Acer WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..
Hemen Ara..