Acer Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 241 93 07

(0212) 222 00 85 | (0212) 222 00 84
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünAcer Ev – Ofis Notebook Satış ekibi konusunda profesyonel, tecrübeli ekibi ile hizmetinizde olup sizin için en uygun kullnımınıza ugun modelleri sunmaktadır. Uygun fiyat, yüksek kalitenin yanı sıra hızlı ve yüksek performanslı yeni nesil ürünlerini sizlere sunmaktan onur duymaktadır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, ihtiyacınız olan Ev veya Ofis Notebook bilgisayarları sizlerin hizmetine sunmaktayız.

Türkiye’ye en yeni ürünleri tüm dünya ülkeleri ile aynı anda satışa sunarak, çözüm garantili servisleri ile, ürünlere anında hizmet ve yedek parça imkânlarını sağlayan Acer Servis , Türkiye genelinde yetkili servis noktaları ile bu hizmeti ayağınıza kadar getirmektedir. Acer Ev-Ofis Notebook Satış; Acer Servis noktaları ucuz fiyat ve yüksek kalite ile satılan, tüm gereksinimlerinizin karşılandığı yeni nesil ve en çok satılan ürünleri ile sizlere hizmet vermektedir.

Acer Ev – Ofis Notebook Satış

Teknik servislerimizde her marka ve model Acer notebook için garanti süresi içerisinde ve garanti sonrasında; tamir, onarım, bakım, servis ve yükseltme hizmetleri verilmektedir. Servisimize bırakılan her Acer ürünü Acer teknik servis yazılımına kaydedilir. Ve bu kayıt ile ilgili olarak bir arıza kaydı müşteriye teslim edilir. Arıza kabulü sırasında ürün ile ilgili arıza bilgileri ve cihazların genel fiziki durumunun, yanında teslim alınan aksesuarlar veya cihazların garanti durumu, arıza kabul şartnamesi ve cihazların takibi için gerekli bilgiler bu kayıt formu üzerinde bulunmaktadır.

Kayıt formu üzerinde bulunan seri numara ve form numarası ile cihazların durumları ve hangi aşamada oldukları internet üzerinden de takip edilebilmektedir. Önce müşteri memnuniyeti prensibi gereği ve özellikle teknik destek gerektiren konularda daha hızlı müdahale de bulunmak için servis noktalarımız tek bir Call Center’dan yönetilmektedir.

Acer Notebook Servisi

Acer Ev-Ofis Notebook Satış Teknik Servis Çağrı Merkezimiz müşteri ile teknik servis koordinasyonunu birlikte yapmakta, müşterilerimiz tek merkez noktası ile muhatap olmakta ve problemlerine daha hızlı çözüm bulabilmektedir. Servis noktalarımızın bulunduğu il ve ilçeleri gösteren listeyi internet sitemizden görebilirsiniz. Satış öncesinde olduğu gibi satış sonrasında da güvenilir hizmeti almanız için elinden geleni yapma gayreti içerisinde olan bizler, siz değerli müşterilerimizi de mağdur bırakmamak için çalışmalarımıza durmadan, hep ileri gidecek şekilde devam etmekteyiz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...
Acer WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..
Hemen Ara..