Acer Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 241 93 07

(0212) 222 00 85 | (0212) 222 00 84
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünAcer Bilgisayar Servis ;  Acer marka tüm cihazlarınızın bakım, onarım ve yedek parçalar konusunda tam donanımlı olan Acer bilgisayar servisinde konularında eğitimli, tecrübeli ve sertifikalı çalışanlar hizmet vermektedir. Teknik servis konusunda tam donanıma sahip olan firma, tüm sorunlarınız ve bilgisayar arızalarınız en ekonomik şekilde çözülmektedir.  Alanında uzman teknik ekip; Windows çökmesi, bazı programların yavaş çalışması ya da çalışmaması, ekranın kararması veya çalışmaması, bilgisayarların geç açılması, yavaş çalışması, virüs bulaşması, bellek yitimi ya da yetmemesi gibi pek çok konuda çözüm üreterek sizlere hizmet vermektedir.  En küçük problemlerden en büyük problemlere kadar pek çok konuda  hızlı çözüm sağlayan servis, % 100 müşteri memnuniyetine dayalı birhizmet anlayışı benimsemektedir.

Acer Bilgisayar Servis

Türkiye’nin neresinde olursanız olun, en güvenilir kargo şirketleri aracılığı ile cihazlarınızı kapınızdan alan Acer bilgisayar servisi arıza onarım çalışması sonrası gereken testleri de tamamlayarak cihazlarınızı yine kapınıza kadar getirmektedir. İstanbul il sınırları içinde istendiği taktirde cihazlarınızı kapınızdan teslim alan servis aynı gün içerisinde dahi işlemlerini bitirebilmektedir. Bilgisayar tamiri konusunda hassas bir işlem uygulayan güvenilir seviş, gerçekleştirdiği her işlem ile ilgili sizi bilgilendirmektedir. Gerekli teknik bilginiz bulunmasa dahi anlayışlı ve güler yüzlü çalışanları sayesinde bilgilendirmeyi sizin anlayacağınız şekle getiren servis, onayınız olmadan hareket etmemektedir. Ayrıca tamir çalışması sonrası bilgisayarınızın eski performansına dönüp dönmediğini kontrol eden servis, isteğiniz dahilinde bilgisayarınıza iç ve dış yüzey temizliği de uygulamaktadır.

Acer Laptop Servis

Servise gelen ürünler yaklaşık 2 iş günü içinde tamir görürken size teslim edilme süresi de en kısa zaman diliminde gerçekleştirilmektedir. Yaptığı işlerde güven ve kalite etiketi bulunduran Acer bilgisayar servisi yaptığı servis çalışmalarına ve yedek parçalara da 1 yıla kadar garanti vermektedir. Verdiği bu garanti ile müşterilerinin gözünde daha güvenilir bir firmaya dönüşen Acer bilgisayar servisi, uyguladığı ekonomik fiyatlandırma ile de müşterilerinin taktirini toplamaktadır. Yüksek meblağlara aldığınız bilgisayarınız için yüksek meblağda tamir ücreti ödemek zorunda kalmamak sizi ekonomik olarak rahatlatırken bilgisayarınızın Türkiye’nin en emin yetkili servisinde tamir görmesi de sizi ruhsal olarak rahatlatacaktır.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...
Acer WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..
Hemen Ara..