Acer Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0555) 800 26 15

(0212) 220 44 30 | (0212) 220 44 35
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünAcer Müşteri Hizmetleri Desteği Sizlerle Günümüzde bilgisayar markaları arasında önemli bir yere sahip olan Acer, artık yaşadığı pek çok gelişimi ile müşterilerin destek konumundadır. Elbette ki bu destek ve hizmet, acer müşteri hizmetleri kapsamında verilmektedir. Sizlerde Acer müşteri hizmetleri numaralarına internet üzerinden ulaşarak, hizmetlerin sınırsızlığından yararlanabilirsiniz.
Bahsettiğimiz Acer destek platformu, telefon aracılığı ile ya da direkt olarak yetkili servisleri ziyaret etmeniz dahilinde olabilecektir. Sizlerde bu şekilde müşteri hizmetleri ile görüşerek, sorunlarınıza kısa sürede bir çözüm bulabilirsiniz.
Sizlere, Acer yetkili servisi, pek çok konuda hizmetlerini sunabilmektedir. Elbette ki cihaz modeliniz ile ilgili ortaya çıkan problemler ve yazılımsal sorunlarda nasıl adım atacağınız konusunda da sizlere yardımcı olacaktır. Bunların yanı sıra, cihaz modelleri hakkında, garanti şartları ve kapsamı hakkında da detayları buradan bulabilirsiniz.

Acer Müşteri Hizmetleri Yanınızda Acer, dünyanın sayılı bilgisayar üreticilerinden biri olarak 1979 yılında merkezi Tayvan olarak kurulmuştur. Gelişen teknolojiyle birlikte donanım ve yazılım alanında kendini daha ileriye götürmeyi başaran Acer, müşteri hizmetleri konusunda da kendinden söz ettirmeyi başarmıştır. Bu alanda uzman ekibinin yanı sıra sıcak samimi hizmet olanağı sunması Acer’i bir adım daha ileri götürmektedir.

Acer masaüstü bilgisayar, laptop, dijital fotoğraf makinesi ve projektör gibi ürünleri kendi adına üretebilmektedir. Aynı zamanda bir bilgisayarda olması gereken donanım parçaları olan yan ürünleri de üretmektedir. Bu alanda dünyadaki diğer bilgisayar üreticileri için fasonluk yapan Acer, yedek parça ve yeni ürün tedarikçiliğinde de oldukça ileri bir üretim politikası izlemektedir. Bunun gibi birçok yeniliğe sahip olan Acer, teknoloji alanındaki gelişmeleriyle kullanıcılarına sınırsız hizmet sunma konumundadır. Bu hizmetler ve destekler Acer müşteri hizmetleri bünyesinde kesintisiz olarak verilmeye çalışılmaktadır. Acer müşteri hizmetlerine netten ulaşabilir ve Acer’in sizin için sunduğu avantajlardan arayarak ya da online olarak ulaşabilirsiniz. Arayarak Acer destek platformuna ulaştığınız takdirde müşteri temsilcisiyle görüşebilirsiniz. Buradan bireysel destek alabileceğiniz gibi servis hizmeti de talep edebilirsiniz. Bu şekilde arayarak müşteri hizmetlerini yardım alabileceğiniz gibi direkt Acer bayilerine gidebilir ve sorunlarınıza en iyi çözümleri bulabilirsiniz. Bu konuda Acer markası temelinde müşteri memnuniyetini olması bakımından sınırsız hizmet olanağı sunmaktadır. Müşteri hizmetleri, sorunlarınıza çözüm olanakları sunar; ancak buradan ürününüzün model bilgileri hakkında ya da kapsamı hakkında, garanti şartları konusunda detaylı bilgiye de ulaşabilirsiniz. Acer müşteri hizmetlerine Türkiye’nin her yerinden 0850 222 22 37 numaradan 7/24 ulaşabilir ve her türlü desteği rahatlıkla alabilirsiniz. Bu servisi teknik bir talebiniz doğrultusunda doğrudan görüşmek, ürünlerinizin ömrünü uzatmak ya da Acer orijinal parçalara sahip olmak amacıyla bilgi almak ve ya siparişlerinizi vermek için arayabilirsiniz. Bu sırada onarıma gönderdiğiniz parçalarınızı yedekleme yapmayı unutmayınız; çünkü tamir sırasında sabit diskiniz değişebilir ve bilgileriniz silinebilir. Cihazınızın güvenliği bu bakımdan Acer için önemlidir.

Acer müşteri hizmetleri, kurulduğu ilk günden itibaren kullanıcılarına en iyi hizmeti sunmak için durmadan çalışmaya devam etmektedir. Bu bakımdan her zaman müşteri yanlılığını gözeten bir hizmet politikası uygulamaktadır.

 

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (7 oy, ortalama: 3,86 üzerinden 5)
Loading...
Call Now ButtonHemen Ara..
Acer WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..