Acer Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 241 93 07

(0212) 222 00 85 | (0212) 222 00 84
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünAcer anakart tamiri ; Acer anakartlar bilgisayarların tüm işlevlerini, yapılan her işin performansını belirleyen ve oldukça yüklü şekilde çalışan kart tipidir. Anakartların herhangi bir hata, yanlış işlem, darbe, sarsıntı ve en önemlisi yapılması gereken bakımların yapılmaması halinde çok ciddi performans düşüşleri ve çalışma gücünde azalmalar görülmektedir. Ayrıca bir ana kartın bakımları yapılmadığı takdirde bozulmaya sebebiyet vermektedir. Bu sebepten dolayı da belli periyotlarda Acer Anakart Tamiri ve bakımı gerekmektedir. Sağlıklı bir anakarta sahip olmak için ilgili servislere müracaat edilmelidir.

Acer Anakart Tamiri

Acer Anakart Tamiri için öncelikle bilgisayarın hangi konuda arıza verdiği tespit edilmektedir. Eğer ki masaüstü bilgisayar, laptop ya da Notebook kilitleniyorsa veya herhangi bir işlemi yerine getiremiyorsa ya da kendini kullanım dışı bırakıyorsa kesinlikle bir sorun olduğunu göstermektedir. Bu durumda hiçbir şekilde kullanım gerçekleştirilmemesi ön görülmektedir. Acer Anakart Tamiri gerçekleştirilebilmesi için sorun tespiti yapıldıktan sonra müşteriden onay alınmaktadır. Onay verildiği andan itibaren ürün arızası giderilmek üzere çalışmalar başlatılmaktadır. Yoğunluğa bağlı olarak da en kısa süre içerisinde teslimatın gerçekleşmesi sağlanmaktadır. Arıza giderildikten sonra ürünün teslim alınması için bilgi verilmektedir. Ancak konu ile alakalı çok önemli bir husus bulunmaktadır. Arıza tespit edildiği anda sorun giderilebiliyorsa müşteriye fiyat çizelgesi çıkarılmaktadır. Müşteri tamir ücretini kabul ettiğine dair onay verirse işlem gerçekleştirilmektedir. Onay verilmez ise tekrar müşteriye teslimatı için ürün ayrılır. Bu tamirler için güvenilir sitelerin iletişim hatlarına ulaşılması için her birinin kendine özgü sayfaları yer almaktadır. Acer markası adı altında tamir, bakım ve satış işlemleri gerçekleştirilmektedir. Önemli olan tamiri yapılan ürünlerin parçalarının orijinal olarak değiştirilip değiştirilmediğine dikkat edilmelidir. Bunun için takibi elden bırakmamak gerekmektedir. Değiştirildiği takdirde parça tekrar kontrol edilmektedir.

Acer Yedek Parça

Ayrıca mevcut olan sayfalar da iletişim adresleri de yer almaktadır. Herhangi bir sorun teşkil ettiği takdirde ulaşımda sağlanmaktadır. Her bir sitenin garantili hizmet kalitesi verdiğine dair gerekçe sunulmaktadır. Bilinçli bir işlem gerçekleştirebilmek adına detaylı araştırma yapılmadan tamir hizmeti sunulmamaktadır. Eğer ki ürün tamir edildikten sonra aynı sorun gündeme gelmeye devam ediyorsa verilen garanti güvencesine dayanarak tekrar işlem talep edilebilmektedir. Talebe karşılık ret cevabı alınırsa daha farklı prosedürler incelenmektedir. Masaüstü bilgisayar ve dizüstü bilgisayarlar için ana kart en önemli parça olduğundan dolayı gerekli olan titizlik her daim gösterilmektedir.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...
Acer WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..
Hemen Ara..