Acer Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 241 93 07

(0212) 222 00 85 | (0212) 222 00 84
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünAcer Dizüstü Tamir ;   Günümüzde günlük hayatın vazgeçilmezleri arasında yer alan bilgisayarlarınız uzun süre kullanımdan kaynaklanan bazı problemler oluşturmaktadır. Bu problemlerin çözümünde ya da bilgisayar bakımınızda güvenilir bir şekilde başvuracağınız ilk adresler arasında Acer servisi gelmektedir. Servisler Acer marka tüm elektronik cihazlarınız yanında Acer dizüstü tamir ve bakımını da gerçekleştirmektedir. Tüm cihazlarınızı içiniz rahat şekilde teslim edeceğiniz servise haftanın 7 günü ulaşabilme olanağına sahipsiniz.  Abartılı ücretlerden kaçınarak ekonomik fiyatlar ile hizmet veren servis, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır.  Gerekli tüm teknik donanıma sahip çalışanları sayesinde bilgisayarlarınız en kısa sürede ve en kaliteli biçimlerde tamir edilmektedir.

Acer Dizüstü Tamir

Dizüstü bilgisayarların sık kullanımından kaynaklanan her türlü problemlerde garanti süresi dolan ya da garanti kapsamı dışına çıkan tüm bilgisayarlarınızı Acer teknik servisine emin bir şekilde emanet edebilirsiniz. Teknik bilgi konusunda sürekli eğitime tabi tutulan teknisyenleri ile servis, Acer dizüstü tamir ve bakım çalışmalarını en hassas şekilde gerçekleştirmektedir. Ciddi meblağlar ödeyerek aldığınız bilgisayarınızın tamiri konusunda hassas bir çalışma izleyen servis, bilgisayarınızı ilk günkü haline getirmektedir.

Performans olarak aldığınız günkü haline geri dönen bilgisayarlarınıza Acer servisi tamir çalışması sonrası gerekli taramayı da yapmaktadır.  Bilgisayar tamirinden, fan temizliğine, yedek parça değişimine kadar pek çok konuda hizmet veren servis, yerinde hizmet anlayışı kapsamında da çalışmalar gerçekleştirmektedir. Bu çalışmaların tamamını müşteri onaylı şekilde yapmaktadır.

Acer Servis Merkezi

Acer servisi Acer marka tüm cihazlarınıza tamir yanında bakım da yapmaktadır. Teknik konuda bilgisi olmayan müşterilerini de mağdur etmemek adına servis yaptığı tüm çalışmaları servis belgeleri ile müşterilerine sunmaktadır. Servis aynı zamanda Acer dizüstü  tamir ve bakım işlemleri için uyguladığı çalışma periyotlarının tamamını  müşterilerine bildirmektedir. Müşteri mağduriyetini yok denecek seviyeye indirmeyi amaçlayan servis bu amaç doğrultusunda yedek parça ve servis çalışmalarına belli sürelerde garanti vermektedir. Bilgisayarlarınızı gözünüz kapalı şekilde emanet edebileceğiniz donanımlı servis, titiz çalışmalarını en ekonomik fiyatlar ile sunarak da müşterilerine yardımcı olmaktadır. Sizi gereksiz sorunlar ile oyalamayan servis, bilgisayar tamiri sonrası gerekli testleri uygulamadan bilgisayarlarınızı teslim etmemektedir.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...
Acer WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..
Hemen Ara..