Acer Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 241 93 07

(0212) 222 00 85 | (0212) 222 00 84
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünAcer Bireysel Çözümler arayan herkes ister, elbetteki hepimizin bilgisayar kullanımından kaynaklı olarak pek çok farklı sorunu ortaya çıkmaktadır. Bu sorunlar arasında yer alan yazılımsam ve donanımsal problemler, gayet normal olarak, kullanıcıya bağlı olarak ortaya çıkabildiği gibi, cihazların bazı zamanlarda yanlış üretiminden dolayı da ortaya çıkabilmektedir. İşte bu konuda sizlere acer bireysel çözümler kapsamında yer alan destek panelleri yardımcı olabilecektir.
Sizlere bahsettiğimiz bireysel çözümler, elbette ki acer yetkilileri kapsamında sunulmaktadır. Bunların yanı sıra Acer notebook modelleri hakkında bilgi vermek gerekirse eğer, şu şekilde modellerin olduğundan bahsedebiliriz.

Acer Bireysel Çözümler

Acer notebook modelleri ;
Acer Aspire E5-571G NX.MLXEY.003 Notebook, Acer E3, Acer V7 Nitro, V3-772G Elbette ki bu modeller sadece bir kaç tanesi, Acer resmi web sayfasından modellere detaylı bir şekilde göz atabilirsiniz.

Acer Bireysel Çözümler Türkiye’nin gelişmiş teknoloji markası olan Acer, her konuda müşterilerin memnuniyetini temel almaktadır. Acer Ailesi olarak kullanıcıların bakım, onarım ya da tamir işlerini tamamen müşteri memnuniyeti odaklı bir felsefeyle profesyonel bir şekilde yerine getiriyoruz. Bilgisayarlara anında müdahale yolunu açan ve sorunlara pratik çözüm getiren Acer bireysel çözümler de Acer’in kullanıcıları için sunmuş olduğu bir hizmettir.

İnsanlar bilgisayar kullanımında birçok problemle karşılaşabilirler. Bu problemler, kullanıcıdan kaynaklanabileceği gibi kurumsal olarak üretici hatası da olabilmektedir. Cihaz üretim aşamasındayken fark edilemeyen bir sorundan dolayı düzgün çalışmayacağı gibi müşterinin bizzat kendi hatasından da düzgün çalışamayabilir. Yazılımsal ya da donanımsal hatalar iki taraftan da kaynaklanıyor olabilir. Acer teknik servisi bu konuda müşterilere yardımcı olmaktadır. Teknik servisin yanı sıra Acer bireysel çözümler konusunda da yardımcı olmaya çalışmaktadır. Bu doğrultuda bireysel çözümler amacıyla destek panelleri oluşturulmuştur.

Bu bireysel çözümler ise alanında uzman Acer çalışanları tarafından sunulmaktadır. Bireysel çözümler için yapacağınız en önemli şey ise öncelikle bunu arayarak ya da mail yoluyla talep etmektir. Bundan sonra ise cihaz özellikleri iyi bilinmesi gerekir. Örnek vermek gerekirse; Aspire 5940 gibi bir ürününüz var elinizde,  15,6 inç ekranlı, Core i7-720QM ya da 820QM işlemcili, 4 GB RAM‘li, 320 GB depolama alanı olduğunu ve yine aynı şekilde ATI Mobility Radeon HD 4650 ekran kartının olduğunu bilmeniz gerekir.  Ürünün modeline göre bir DVD ya da Blu-ray Kombo sürücü gibi parçaların nasıl ekleneceğini bireysel çözümler yoluyla öğrenebilirsiniz.

Bütün bu teknik bilgi gerektiren maddeler ise ürünle ilgili bilgilerin yer aldığı kullanma kılavuzunda mevcuttur. Acer bireysel çözümler bu bilgiler ile ilgili size yönlendirmede bulunarak sorunlara daha kolay çözüm yolları bulmanızı sağlar. Bu şekilde tüm müşterilere ulaşmaya ve kesintisiz en kısa sürede hizmet vermeye devam eden Acer Ailesi müşterilerine sınırsız hizmet vermeyi kendine amaç edinmiştir.

Acer Teknik Servis

Acer bireysel çözüm süreci, kullanılan hizmetler ve hizmet kalitesi, en temel kullanıcı memnuniyetini gösteren değerler doğrultusunda gözden geçirilir ve sürekli olarak iyileştirilir. Servis hizmetleri sorunların tekrar etmesini önleyici olması amacıyla alanında uzman kişiler tarafından sağlanır.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...
Acer WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..
Hemen Ara..