Acer Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 241 93 07

(0212) 222 00 85 | (0212) 222 00 84
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünAcer Teknik Servisi

Her bir dijital ve elektronik cihazda olduğu gibi Acer teknik servisi de bilgisayar tamirinde büyük ustalıkla notebook laptop ve masaüstü bilgisayar tamiri yapmaktadır. Tüm dijital ve elektronik cihazlar gibi notebook ve laptop bilgisayarlar da aralıklı süreçlerde arıza yapabilir. Bu cihazlar taşınabilir olduğu için genellikle arızaları kullanıcı kaynaklı gelişmektedir. Taşıma esnasında yere düşen cihazların iç parçaları ve dış düzenekleri kırılabilmekte veya kırılmadan arızalanabilmektedir. Kullanıcıların arızalanan bilgisayarlarını mutlaka uzman bir bakım ve onarım servisine götürmeleri gerekir.

Uzman olmayan kişiler tarafından yapılan notebook tamiri ve laptop tamiri sonrasında cihazların arızalarının büyüdüğü ve kesinlikle tamir edilemez duruma geldiği gözlemlenebilir. Acer teknik servisi olarak siz değerli müşterilerimize uzun bir süreden beri destek vermekteyiz. Notebook ve laptop arızalarını gidermede ustalık seviyesinde olan ekibimiz tarafından notebook ve laptop bakımlarınız da yapılmaktadır. Verilerinizi düzenli saklayabilmek, düzenli olarak hiçbir şekilde ara vermeden bilgisayardaki işlemlerinize devam edebilmek için mutlaka cihazlarınızın altı ayda bir bakımını yaptırınız. Acer teknik servisi olarak tarafımızca yapılan tüm bakımlar sonrasında hiçbir şekilde bilgisayarlarda tekrarlayan arızalar görülmemektedir. Bilgisayarların bakım yapılarak hızlanması da sağlanmaktadır.

Acer Teknik Destek

İnternet girişi arızaları bilgisayarlarda en sık görülen arızalardan birisidir. Bilgisayarların neredeyse tümünün internete girmek için kullanıldığını düşünürsek, bilgisayar ağına bağlanamayan kişilerin tümünün bilgisayarları ile sorun yaşadığını düşünebiliriz. Bilgisayarların internete bağlanma sorunu bilgisayar teknik servisi olarak tarafımızca hızlı çözülen sorunlardan birisidir. Notebook ve laptoplarda görülen diğer arızalar ise; anakart arızaları, işlemci arızaları, ram arızaları, alt kasa kırıkları, üst kasa kırıkları, menteşe kırıkları ve soket arızaları olarak sayılabilir.

Notebook ve laptoplarda görülen bir diğer arıza ise cihazlarda ekran lekeleri oluşmasıdır. Ekran lekelerinin oluşması bir cihazın rahat kullanılamamasına neden olmaktadır. Cihazın kullanılamaması için ekranın ne kadar leke ile dolması değil, ekran lekelerinin tam olarak cihazın hangi düzeyinde olması kullanıcıları rahatsız etmektedir. Tam ortada olan ekran lekeleri bilgisayarda çalışan kişilerin huzurunu kaçırabilir. Bu nedenden küçük bir ekran lekesi oluştuğunda bile mutlak uzman bir servis elemanına müracaat etmek gereklidir.

0 0 votes
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
Acer WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..
Hemen Ara..