Acer Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 241 93 07

(0212) 222 00 85 | (0212) 222 00 84
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünAcer TravelMate Tamir Hizmeti; Elektronik cihazlarda yapılacak olan onarım işlemlerinde cihazı iyi tanıyan ve bu konuda uzman olan kişilerin müdahale etmesin sorunun tam anlamı ile çözülmesini sağlamaktadır. Acer TravelMate tamir işlemleri için firmamız sizlere en kaliteli şekilde sonuç almanız için yardımcı olmaktadır. Yapacağınız işlemler öncesinde gerekli kontrollerin sağlanması ile cihazın asıl sorunu belirlenerek bu şekilde daha kaliteli sonuçlar alınması için çalışılmaktadır. Sorunun boyutuna göre yapılacak işlemlerde değiştiği için sorunun asıl kaynağının belirlenmesi bu noktada oldukça önemlidir. Firmamız müşteri odaklı çalışma yaptığından oluşan sorunlarda cihazların daha yüksek verim ile çalışması için sorunun çözülmesi sağlanmış olması gerektiğinden uzman ekibimiz işlemleri gerekli teknoloji ile yapmaktadır.

Acer TravelMate Tamir

Acer TravelMate tamir işlemlerinde firmamız her zaman daha iyi sonuçlar almayı amaçlayarak gereken en iyi şekilde duruma müdahale etmek için çalışmaktadır. Kullandığımız teknoloji sayesinde de cihazın arıza durumunun giderilmesinin yanı sıra özellikle yedek parça değişimlerinde de orijinal parçalar ile çalışmalarımızı yapmaktayız. Laptop kullanıcıları yaşanan sorunlar nedeni ile cihazlarını kullanamadıkları durumda tamir edilmesi ile daha uzun süre kullanım olanağı elde etmektedir. Cihazın ekranında oluşan sorunlar için ekran değişimleri de yapılmaktadır. Klavye de oluşan sorunlar veya ses sisteminde yaşanan arıza durumlarında bu konuda uzman olan ekip arkadaşlarımız onarım işlemlerini kısa sürede yaparak cihazın yeniden sorunsuz çalışmasını sağlayarak teslimatı yapmaktadır.

Acer Teknik Servis

Laptop seçimlerinde pek çok farklı model bulunduğu için her kullanım için uygun özellikleri olan farklı modeller kullanılmaktadır. Acer TravelMate tamir işlemleri bu model için kullandığımız gelişmiş sistemler ile daha kısa sürede sonuç almamızı sağlamaktadır. Uygun fiyat seçeneklerimiz sayesinde yeni bir cihaz almak yerine elinizde bulunan cihazın tamirini yaptırarak daha uzun süre aynı cihazı kaliteli bir şekilde kullanmaya devam etmenize yardımcı olunmaktadır. Yedek parça değişimi yapılacağı durumda taleplerinize göre onar vermeniz durumunda orijinal parçalar ile değişim işlemi yapılmaktadır. Bu konuda en iyi sonuçlar almanız adına firmamız kesintisiz hizmetleri ile müşterilerine çözüm odaklı olarak yaptığı çalışmalar ile kısa süre zarfında geri dönüş yaparak yardımcı olmaktadır.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...
Acer WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..
Hemen Ara..