Acer Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 241 93 07

(0212) 222 00 85 | (0212) 222 00 84
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünAcer Servis Türkiye

Acer servisi olarak garanti sonrası laptop onarım merkezi olan servis merkezimizde orjinal yedek parçalar ile onarım acer servis hizmeti verilmektedir. Acer servisi olarak Teknik ekibimiz alanında uzman, profesyonel teknisyenlerden oluşmaktadır.  Örneğin; laptoplarımız arızalandığında birçok işimizi yapamıyoruz, mail atamıyor ya da projelerimizi gerçekleştiremiyoruz. Laptopların garantisi olsada elektronik cihazlar olduğundan bozulmayacağı anlamına gelmez. Kullanıcıdan ya da sistem kaynaklı bozulmalar olabilir, böyle durumlarda teknik servislerden yardım istenir.

Acer Servis Alanında Farklarımız

Acer Servis Türkiye alanında birçok farkımız vardır. Acer, kullanıcılarına servis imkânı sunar. Herhangi bir onarım ve bakımda bu servislerden ücretli ya da ücretsiz yararlanılabilir. Ayrıca ekipmanlar da bu servislerde bulunabilir. İçinde ekipmanlar da bulunan Acer servisiyiz. Yani sadece onarım ve bakım yapmıyoruz. Acer laptop servis konusunda işimizi profesyonel yapıyoruz. Bize danıştığınızda laptopunuzun seri numarasından sorgulama yapıyoruz. Bu sorgulama sayesinde kolaylıkla laptopunuzun özelliklerine ve garanti süresine ulaşabiliyoruz. Bu da işi daha iyi ve doğru yapmamıza yardımcı oluyor.

Laptop onarım ve bakım haricinde laptopunuzun özelliklerini yükseltebiliyoruz. Bu da daha iyi kullanmanıza yardımcı oluyor. Ancak özellikleri yükseltmek garanti kapsamında olmadığı için belli bir ücret alınmaktadır. Biz, düşük fiyata kaliteli hizmet, prensibini benimsediğimiz için uygun fiyatlara istediğinizi yapıyoruz. Garanti kapsamında bir durum olduğunda biz yardımcı oluyoruz ya da merkeze laptopunuzu gönderiyoruz.

Laptopum Merkeze Giderse Kaç Günde Gelir?

Yapılması zor ya da imkânsız olan durumlarda yeni laptop verilmesi ya da onarım için bilgisayar servis merkezine gönderilir. Bu durumlarda müşterilerimiz mağdur olmasın diye geçici laptop veriyoruz. Laptopunuzun gelme süresi duruma göre değişiklik gösterebilir. Bu süre 15 gün olabileceği gibi 2 aya kadar da sürebilir. Laptopunuza uygulanan her işlemi raporluyoruz ve size teslim ettiğimizde raporu da veriyoruz.

Böylelikle laptopunuza hangi işlemler uygulandığını detaylı şekilde görebiliyorsunuz. Erken gelme ya da gecikme durumlarında muhakkak size haber veriyoruz. Eğer işlem sırasında bir ücret ödenmesi gerekirse işleme başlamadan önce muhakkak size haber veriyoruz. Onay vermediğiniz sürece herhangi bir işlem ya da ücretlendirme yapmıyoruz. Daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

0 0 votes
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
Acer WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..
Hemen Ara..