Acer Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0555) 800 26 15

(0212) 220 44 30 | (0212) 220 44 35
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünAcer yetkili servis, garanti kapsamında ki tüm notebook, bilgisayar, projeksiyon ve ıpad gibi Acer cihazlarınızın bakım, oranım, güncelleme, yazılım ve donanım işlerini büyük bir özveri ve titizlikle yapmakta olup, garanti kapsamında orijinal yedek parça temini ve değişimi işlemlerini de sizler için yapmaktadır.

Acer yetkili servis kurumsal çalışmalarında siz müşterilerine son derece profesyonelce yaklaşmakta olup sahip olduğu uzman teknisyenler ve deneyimli personeller ile cihazlarınızın ihtiyacı olan gereklilikleri yerine getirmektedir. Cihazlarınızın format ve yeniden kurulum işlemleri yetkili servis tarafından garanti kapsamında ücretsiz olarak yapıldığı gibi periyodik gerekli cihaz bakımları, olası problemlerde cihazlarınızda bulunan veri kurtarımı, Windows RT planlarından oluşan değişliklerin yapılması gibi hizmetleri siz müşterilerine sorunsuz şekilde güven içerisinde sunmaktadır.

Acer yetkili servis Acer laptop, Acer tablet ve Acer masa üstü bilgisayarlarınızın yazılım ve donanım ile ilgili tüm sorunlarını etkin bir şekilde garantili olarak yaparken notebook, tablet ve PC arızalarında da Acer yetkili servis garantisi ve güvencesinde hızlı ve doğru bir yaklaşım ile çözmektedir. Ücretsiz arıza tespiti hizmetleri ile isterseniz telefonun ucundan isterseniz bilgisayarlarınıza bağlanarak veya cihazlarınızı bizlere güvenli şekilde ulaştırarak arıza tespiti yaptırabilirsiniz.

Acer yetkili servis tarafından yapılan tamirat onarım ve orijinal yedek parça değişimleri 2 yıl geçerli olup 2 yıl garanti kapsamında olası problemlerde tekrar ücretsiz olarak problemler çözülmektedir. Anakart servisi, her türlü Acer adaptör çeşitleri ile sınırsız bir hizmeti kurumsal anlayış, geniş bir vizyon ile birleştiren Acer yetkili servis, kasa içi fan değişimleri ve ihtiyaç duyulduğu durumlarda ikinci el ürün satışlarını yapmaktadır. Hard disk ve SSD hard disk de yer alan bilgilerin kurtarılması, Chip değişimleri, Türkçe klavye çeşitleri ve kasa kapak menteşe değişimleri Acer yetkili servis tarafından deneyimli personelleri ile siz değerli müşterilerine büyük bir özveri çerçevesinde sunulmaktadır.

Acer yetkili servisi kapsamında; batarya sorunları, her türlü ısınma problemler, bataryanın ömrünü uzatma metotları, bilgisayarların yavaş çalışma problemleri, ekranın açılmaması sorunları, internete bağlanamama ve hard diski görememe gibi olumsuz durumlar, kendi kendine kapanması, mavi ekran hatası vermesi veya CPU fanında meydana gelen problemler gibi onarım bakım ve donanımsal iyileştirme gerektiren tüm problemler garanti kapsamında sizlere sunulmakta, cihazlarınızın ömrü uzatılmaktadır. Projeksiyon lamba değişimi, projeksiyon ısınma sorunları ve ekranın daha fazla kaliteli görselliğe sahip olması için yapılan çalışmalar sizlere büyük bir keyifle sunulacaktır. Acer yetkili servis ile çok kısa zaman da iletişim kurabilir, ücretsiz olarak hasar ve sorun tespiti yaptırabilir, garanti kapsamında ise ücretsiz yedek parça değişimini orijinal ürünler ile yaptırabilirsiniz. Acer yetkili servisleri cihazlarınızın onarımı sonrasında sizlerle aralıklı yapacağı görüşmeler ile cihazların onarım sonrası tepkilerini ölçerek yüzde yüz müşteri memnuniyetini amaç edinmektedir

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (3 oy, ortalama: 3,00 üzerinden 5)
Loading...
Call Now ButtonHemen Ara..
Acer WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..