Acer Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 241 93 07

(0212) 222 00 85 | (0212) 222 00 84
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünAcer Projeksiyon Tamir ve Bakım; projeksiyon cihazları özellikle iş dünyasında, okullarda ve evlerde olmazsa olmaz durumuna gelmiştir. Acer Projeksiyon Tamir ve Bakım Servisi olarak, kalabalık ortamların vazgeçilmez ürünü, görüntü kalitesi ve sağlamlığıyla söz ettiren projeksiyon cihazlarınızın bakım ve onarımını yapmaktayız.

Acer Projeksiyon Tamir ve Bakım

Profesyonel ekip çalışanlarımız ile birlikte siz değerli müşterilerimizin projeksiyon kaynaklı sorunlarını çözmek için çalışmaktayız. Acer Projeksiyon kendisini kanıtlamış bir markadır ve tercih edilebilirlik statüsüne çoktan girmiştir. Acer Projeksiyon Tamir ve Bakım Servisi olarak günün her saatinde, projeksiyon kaynaklı arızalarınızın sizi mağdur etmemesi veya en az düzeyde etkilemesi için teknik hizmet vermekteyiz. Bu tip sorunların artık canınızı sıkmaması gerektiğini belirleterek sizlere, en hızlı ve kaliteli tamir ve bakımı sunmaktayız.

Sunmuş olduğumuz bu hizmet kapsamında; Acer Projeksiyon tamiri, Acer Projeksiyon bakımı, Acer Projeksiyon fan değişimi, Acer Projeksiyon anakart değişimi ve bakımı, Acer Projeksiyon güç kart değişimi ve bakımı ve Acer Projeksiyon işlemci değişimi gibi aklınıza gelebilecek birçok hizmeti sunmaktayız. Yıllar boyunca hizmet ettiğimiz ilkelerimizden birisi de yüzde yüz müşteri memnuniyetidir.

Bizim için projeksiyon kullanıcılarının arzuları, teknik sorunlardan çok daha önce gelmektedir. Acer Projeksiyon Servisinde yapılan tüm teknik işlemler, müşterilerimizin bilgisi dahilinde yapılmakta olup, müşteri onay verene kadar hiçbir ücret talep edilmemektedir. Bu yüzden ürün tamirleri bittiğinde hiçbir sürpriz ile karşılaşmazsınız. Bu ve bunun gibi yüzlerce sebeplerden dolayı geniş bir müşteri portföyüne sahip bulunmaktayız. Acer Projeksiyon Tamir ve Bakım Servisi olarak Projeksiyon bakımı, fan – filtre bakımı, mercek temizlikleri, lamba yenileme işlemi, lamba tamirleri ve lamba değişimleri de yapmaktayız.

Acer Servisi

Teknik servisimiz bünyesinde yer alan profesyonel kadromuz ile sistem kartı arızaları ve power kartı sorunlarınızın en kısa sürede arıza tespitini yaparak siz değerli müşterilerimize en uygun fiyat tablolarıyla destek vermekteyiz. Satış sonrası hizmet için ekstradan hiçbir ek bir ücret  ödemeden, sayılan bu tüm olanaklardan profesyonel ekip ve ekipmanlarla sorununuzun en hızlı ve en uygun fiyatla çözümlenebilmesi için bizimle iletişime geçebilir, gerekli bilgileri aldıktan sonra ürünün tamir ve bakımı için onay verebilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...
Acer WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..
Hemen Ara..