Acer Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 241 93 07

(0212) 222 00 85 | (0212) 222 00 84
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünAcer Netbook Servis ; Garanti kapsamından çıkmış ya da garanti süresi dolmuş tüm Acer marka elektronik cihazlarınızın bakım ya da onarımını gerçekleştiren Acer netbook servis maksimum yerinde servis hizmeti ile isteğiniz doğrultusunda kapınıza kadar gelmektedir. Müşterilerinin şikayet ve istekleri doğrultusunda hareket eden servis, bu doğrultuda mağduriyetinizi gidermek adına en kısa süre içerisinde kapınıza kadar gelerek cihazınıza yerinde müdahale etmektedir. Ya da cihazınızın arızası büyük çapta bir arıza değilse size telefon desteği vererek arızayı telefonda dahi giderebilmektedir. Haftanın 7 günü hizmet veren Acer netbook servisi, bilgisayarlarınıza en az sizin kadar değer vermektedir. Bu yüzden uyguladığı işlemlerde son derece hassas davranmaktadır.

Acer Netbook Servis

Acer marka tüm cihazlarınızın onarımını ya da bakımını gerekli donanıma sahip, alanında uzman ve sürekli eğitim gören teknik ekibi sayesinde en kısa sürede bitiren Acer netbook servis, sizin isteğiniz doğrultusunda kapıda ödeme seçeneği ile de cihazlarınızı teslim etmektedir.  Güvenilir kargo şirketleri sayesinde cihazlarınızı emin şekilde gerçekleştiren servis, sizlere ödemeyi kapıda yapma imkanı da sunmaktadır.  Aynı zamanda yine gayet güvenilir yollardan kredi kartı ile ödemeye de olanak sunan servis, bu işlemi online olarak da yapmanızı sağlamaktadır. Çalışma prensiplerini tamamen müşterilerinin istek ve şikayetleri doğrultusunda gerçekleştiren Acer netbook servisi, bu prensiplere kurulduğu günden günümüze kadar daima sadık kalmıştır. Bu sadakat sonunda ise  müşterilerinin sayısını hızla artırmayı başarmıştır.

Acer Laptop Servis Merkezi

Türkiye’nin neresinde olursanız olun Acer marka cihazlarınızın kapınızdan alınıp yine kapınıza bırakılmasını sağlayan Acer netbook servis, size en güvenli yolları sunmaktadır.  Netbook sıvı teması, netbook yazılım bozulması, ekran problemleri, netbook kırılması ya da yazma arızası gibi pek çok konuda ortaya çıkan arızalarınızı gideren servis, tüm bu işlemlerde gerekli gördüğü hallerde parça değişimi de yapmaktadır. Değişen parçaların tamamen orijinal Acer marka parçalar olmasına özen gösteren Acer netbook servisi, bu parçalara 1 yıl süreye kadar garanti dahi uygulamaktadır. Onarıma gelen bilgisayarlarınıza onarım sonrası performans testleri de uygulayan servis, isteğiniz dahilinde cihazlarınızın iç ve dış yüzey temizliğini de özenle gerçekleştirmektedir.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...
Acer WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..
Hemen Ara..