Acer Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 241 93 07

(0212) 222 00 85 | (0212) 222 00 84
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünAcer Servis Destek

Bilgisayar kullanımı dünyada ve ülkemizde internet kullanımı ile birlikte çok daha fazla son zamanlarda arttı. Bilgisayarların giderek gelişmesi ülkemizde taşınabilir bilgisayarların daha fazla kullanılmasına neden oluyor. Notebook ve laptop olarak isimlendirilen bu bilgisayar türleri taşınabilir olduğu için bir alandan bir başka alana bu bilgisayarlar ile veri akışı daha iyi bir şekilde gerçekleştiriliyor. Notebook ve laptop bilgisayarların kullanımı iyi bir şekilde yapıldığında bu cihazlarda çok da fazla arızaya rastlanmıyor.

Taşınabilir olan bu cihazların en sık arıza gösterme nedenlerinden birisi de cihazların taşıma esnasında yere düşürülmesi. Cihazlar yere düşürüldüğünde bir çok arızayı bir arada gösterebiliyor. Yere düşen cihazlarda genellikle ekran ve kasa kırıkları görülüyor. Bu arızaların dışında iç kısmında bulunan anakart, ram ve işlemci arızaları da gözlemlenebiliyor. Acer servis destek firması olarak siz değerli müşterilerimize 7/24 hizmet vermekteyiz. Notebook arıza giderme, laptop arıza giderme, notebook bakım ve laptop bakım hususlarında destek almak isterseniz bizlere telefon numaralarımızdan ve mail adreslerimizden ulaşabilirsiniz.

Acer Servis Hattı

Acer servis destek hattı üzerinden bize ulaştığınızda yedek parça siparişi de verebilirsiniz. Notebook ve laptop tipi bilgisayarlarda arıza görüldüğünde bu cihazların arızalarının giderilmesi için mutlaka uzman bir kişiden destek almak gereklidir. Aksi takdirde çok küçük meblağlar ile tamir edilebilecek olan bilgisayarların arızaları büyüyerek çok büyük maliyetli arıza giderme işlemlerine dönüşmesi kaçınılmaz hale gelir. Laptop ve notebook bilgisayarlarda en sık görülen arızalardan birisi olan ekranda mürekkep lekesi gibi arızalar ekran tamir edilerek başa çıkılabilen arızalar çeşidine girmektedir.

Arızaların tekrar etmemesi için her laptop ve notebook bilgisayar mutlaka her yıl iki kez olmak üzere bakıma tabi tutulması gerekir. Acer servis destek firması olarak her bir elektronik ve dijital cihazın düşmanının toz olduğunu söyleyebiliriz. Bilgisayar servisi olarak bize ulaşan tüm bakımı yapılması gereken cihazlarda cihazın tüm içinde bulunan çalıştırıcı parçaların temizlenmesi ve tekrardan itina ile yerine takılma işlemi gerçekleştirilir. Bilgisayar tamir, notebook tamir, laptop tamir, laptop bakım, notebook bakım ve bilgisayar bakım işlemleri için telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

0 0 votes
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
Acer WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..
Hemen Ara..