Acer Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 241 93 07

(0212) 222 00 85 | (0212) 222 00 84
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünAcer Projeksiyon Servis

Günümüzde kullanılan dijital ve elektronik cihazların en önemlilerinden birisi olan projeksiyon cihazları bazı alanlarda aktif olarak kullanılır. Projeksiyon cihazlarının kullanılmasındaki amaç; televizyon, akıllı telefon, bilgisayar gibi cihazlarda bulunan görüntüleri daha büyük bir yüzeye yansıtmak için kullanılmaktadır. Bu cihazların kullanım alanları genellikle geniş bir kitleye sunum yapılacak olan işyerleri, okullar, yazlık sinemalar gibi alanlardır. Acer projeksiyon servis olarak siz değerli müşterilerimize projeksiyon arızalarının giderilmesi için hizmet vermekteyiz. Projeksiyon hususunda tüm ihtiyacınız olan yedek parçalarınızı da sitemiz üzerinden temin edebilirsiniz.

Giderek gelişen teknoloji projeksiyon cihazlarını çok daha küçük hale getirmiş ve kullanımlarını da kolaylaştırmıştır. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte bu cihazların ülkemizde de kullanımı oldukça fazla artmış bulunmaktadır. Projeksiyon çeşitleri üçe ayrılmaktadır bunlar LED, LCD ve DLP olarak sayılır. Fakat ülkemizde genellikle LCD ve DLP daha yaygın kullanılmaktadır. Projeksiyon cihazlarının kalitesini ölçmek lamba ömürleri ile değerlendirilerek belirlenir. Bir projeksiyon cihazının lambasının ömrü ne kadar ise cihazın kalitesi onunla belirlenir.

Acer Projeksiyon Bakımı

Acer projeksiyon servis olarak tarafımızca bu cihazların tüm çeşitlerinin tamir ve bakımı tarafımızca yapılmaktadır. Her bir dijital ve elektronik cihazda olduğu gibi, projeksiyon cihazlarında da bakımın önemi oldukça fazla önemlidir. Eğer bir projeksiyon cihazı sürekli olarak kullanılıyor ise (işyerlerinde ve okullarda olan projeksiyon cihazları) mutlaka her yıl iki kez olmak üzere bakımdan geçirilmesi gereklidir. Bakımı düzenli olarak yapılan bu cihazlar eskiye nazaran formatlandığı için çok daha iyi bir şekilde çalışır. Acer projeksiyon servis bünyesinde projeksiyon cihazlarının bakımı yapılmaktadır.

Cihazların içinde yeşil mavi ve kırmızı renklerde camlar bulunmaktadır. LCD olan cihazlar LCD panele sahiptir. Işık panel üzerinden geçerek görüntüyü yüzeye yansıtır. LCD cihazlar diğer cihazlara göre çok daha fazla kaliteli görüntü yansıttığından kullanımı da ülkemizde çok daha fazla yapılmaktadır. Giderek gelişen teknoloji daha çok bu ürünlerin sinemalarda ve geniş alanlarda açık görüntülerde kullanılmaya başlaması ile ilerleme kaydetmiştir. Fakat son zamanlarda evlerde ve küçük alanlarda da her çeşit projeksiyon cihazı rahatlıkla kullanılmaya başlanmıştır.

0 0 votes
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
Acer WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..
Hemen Ara..