Acer Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 241 93 07

(0212) 222 00 85 | (0212) 222 00 84
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünAcer Özel Müşteri Danışmanı;   Acer marka tüm cihazlarınız için servis hizmetlerini her geçen gün geliştiren Acer servisi, özel bir uygulama ile sizleri buluşturuyor. Bilgisayarlarınızda bulunan tüm teknik özelliklere hakim, güler yüzlü ve anlayışlı müşteri temsilcilerini size özel olarak tahsis eden firma bu sayede problemlerinizi daha kısa sürede çözmektedir. Sizin halinizden ve bilgisayarlarınızın problemlerinden daha iyi anlayan Acer özel müşteri danışmanı sayesinde aynı konuları defalarca anlatmak zorunda kalmayarak sıkıntılarınızı anında çözüm aşamasına getirmektesiniz. Herkes tanıdığı insanlar ile daha rahat sohbet eder ve tanıdıklarına sorunlarını daha rahat anlatır. Müşterilerinin bu ihtiyacını en iyi şekilde karşılamak amacıyla Acer servisi, özel müşteri danışmanı sistemini oluşturmuştur.

Acer Özel Müşteri Danışmanı

Özel müşteri danışmanınız sayesinde tüm sorularınız en kapsamlı şekilde yanıtlanmaktadır. Bunun yanı sıra arıza kaydınız daha kısa sürede oluşturulmaktadır. Bilgisayarınızda oluşan problemlere bazı durumlarda servis müdahalesi gerekmeden çözüm üreten özel müşteri danışmanlarınız sayesinde uzun süreli mağduriyetiniz oluşmamaktadır. İlk aşamada siz ve bilgisayarınız ile ilgili tüm bilgilere hakim olan Acer özel müşteri danışmanı sonraki işlemlerinizde size verilen hizmetlerin daha hızlı ve rahat ilerlemesini sağlamaktadır. Şahsınız ile ilgili bilgileri de saygın bir şekilde koruyan özel müşteri danışmanınız sayesinde servis hizmetinizin kaliteli niteliği de artmaktadır. Bilgisayarlarınız gereksiz müdahalelere maruz kalmamaktadır. Size özel müşteri hizmetleri sunan danışmanınız işinizi kolaylaştırmak adına telefonun ardında beklemektedir.

Acer Servis Merkezi

Acer servisi, özel müşteri danışmanı hizmeti sayesinde müşterilerine profesyonel servis hizmetini son noktasına kadar sunmaktadır. % 100 müşteri memnuniyeti prensibi çerçevesinde gerçekleşen bu sistem sayesinde kurumsal kimliğini bir adım daha öteye götüren servis, Acer özel müşteri danışmanı sayesinde müşterileri ile samimi bir ilişki de kurmaktadır. Ayrıca özel müşteri danışmanı hizmetini sadece kurumsal kimliğe sahip firmaların verdiği düşünülürse sadece bu hizmet ile dahi Acer servisinin kurumsallığı gözler önüne serilmektedir. Tüm müşterilerine özel müşteri danışmanı hizmetini veren servis, bu sayede müşterilerinin şikayetlerini daha da az sayıya indirmeyi amaçlamaktadır.  Haftanın 7 günü ulaşabileceğiniz özel müşteri danışmanınız sayesinde sorunlarınızı rahat şekilde çözme olanağına kavuşmaktasınız.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...
Acer WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..
Hemen Ara..