Acer Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 241 93 07

(0212) 222 00 85 | (0212) 222 00 84
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünAcer Orijinal Yedek Parça; Uzun süreli kullanımlarda elektronik cihazlarda bir takım problemler olabilmektedir. Cihazlarınız ilk günkü performansını gösterememekte ya da bazı bölümleri veya cihazın tamamı kullanılamamaktadır. Bu gibi problemlerde garanti süresi dolmuş ya da garanti dışına çıkmış olsa dahi teknik servis en büyük yardımcınız olmaktadır. Acer markasının kaliteli imzası altında hizmet veren Acer servisi de bu teknik servislerin en iyilerinden biridir. Yaptığı tüm tamir işlemlerinde Acer orijinal yedek parça kullanan servis cihazlarınızın ilk günkü performansına dönmesini sağlamaktadır. Tabi bu performansın yakalanmasında yedek parçaların orijinalliğinin yanı sıra servisin teknik ekip bilgi ve tecrübesi de göz ardı edilmemelidir.

Bilgisayar ve muadili tüm cihazların bakım ve onarımını gerçekleştiren Acer servisi Acer orijinal yedek parçaların bilgisayar tamiri konusunda ne kadar önemli bir yer tuttuğunu bilmektedir. Bu yüzden yaptığı çalışmaların tamamında bu yedek parçaları hassas şekilde monte etmekte ve bu parçalara belli sürelerde garanti vermektedir. Sadece Acer orijinal yedek parça değişimi gerçekleştirmekle kalmayan servis yedek parçalar talep edildiğinde bu parçaları evinize kadar getirmektedir. Elektronik ürünlerinizin ömürlerini uzatmak için mutlaka lazım olan bu parçalar güvenilir kargo şirketleri aracılığı ile de bulunduğunuz her yere gönderilebilmektedir. Hem telefon hem online yollardan yedek parça temini gerçekleştirebilmenin yanında Acer servisinden yedek parça montajı içinde ekstra destek alabilmektesiniz. Acer orijinal yedek parçaları, siparişinizden sonra hemen birkaç gün içinde elinizde olmaktadır.

Acer yedek parçalar arasında; Acer batarya- pil, Acer LCD ekran, Acer klavye, Acer notebook kasa ve menteşe, Acer anakart, Acer Cpu fan, Acer HDD, Acer DVD- RW gibi parçalar bulunmaktadır. Bu parçaların tamamı Acer orijinal yedek parça olduğundan cihazınız konusunda tüm endişelerinizi sonlandıracaktır. Bu parçalar sayesinde elektronik cihazlarınız aynı sorunları yinelemeyecektir. Marka kalitesi olarak uzun ömürlü bir kullanım sunan Acer marka ürünler, orijinal yedek parça takviyesi ile cihazlarınızın ömrünü uzatmaktadır. Cihazlarınız bu takviye ile ilk alındığı günkü haline dönerken siz, yüksek meblağlar ödeyerek aldığınız bilgisayarınızı uzun süre kullanacak olmanın mutluluğunu yaşarsınız.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...
Hemen Ara..
Acer WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..