Acer Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 241 93 07

(0212) 222 00 85 | (0212) 222 00 84
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi Hergün



Acer Laptop Dvdrw ; DVD’ler piyasada çıktığında hem fiyat dezavantajları hem de bölge kodu sınırlaması gibi birçok nedenden dolayı pek fazla tutulmamıştı. Fakat gün geçtikçe DVD oynatıcıların fiyatları düştü, içerikleri arttı, bölge kodu sınırlaması aşıldı ve DVD, CD’leri çok geri de bıraktı. Artan kapasitede yedekleme ihtiyaçları ve DVD film yapabilme isteklerinden de DVD yazma ön plana çıkmaya başladı.

Dwdrw rastgele yazım erişimi, anlamı, diski silmeden veri eklenip ve geri alınabilir. Bu işlemler 1000 kez yapılabilmektedir. Uygun işletim sistemleri ile, Acer dwdrw büyük bir disket gibi işlem görür. Yer açmak için silinmesine gerek kalmadan tekrar yazılabilir.dvd rw optik disklerin ismidir ve dvd’nin türlerindendir. Diske kayıt yapan, üzerine birçok ve yeniden kayıt yazdırılabilen kayıt formatıdır. Acer Dvdrw 4,7 gblik bi kapasiteye sahiptir müzik,film ve diğer verileri depolama için kullanılmaktadır.

Acer dwdrw çoklu geçici kayıtlar için pahalı olmayan kullanım sağlar: yedekleme için günlük diskler olarak kullanılabilmektedir. Ucuz ve kullanışlı olmaları nedeniyle TV kanallarının yayın akışlarında kullanılmaktadırlar, Acer dwdrw diskler günümüzde DVD oynatıcılarının %25’i tarafından desteklenmekte ve hibritlerinin (karışımlarının) çoğu (DVD±RW) sürücülerdir.

0 0 votes
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
Acer WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..
Hemen Ara..