Acer Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 241 93 07

(0212) 222 00 85 | (0212) 222 00 84
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünAcer Laptop Bakım Onarım; Servisi müşterilerine güvenilir ve kaliteli hizmetler vermekte olup, çizdiği yolda emin adımlarla ilerlemeyi hedeflemektedir. Tablet, Masaüstü ve Laptop bilgisayarlarınızda meydana gelen arızların tespit ve onarımlarını tecrübeli ekibiyle siz değerli müşterilerine sunmaktadır.

Acer Laptop Bakım Onarım

Kusur payına olanak tanımayan Acer Laptop Bakım Onarım Servisi, bünyesinde bulundurduğu tecrübeli ekip elemanlarıyla müşterilerinin memnuniyetine önem vererek çalışmaktadır. Sizlere donamısal ve yazılımsal olarak; Acer batarya, Acer klavye, Acer anakart, Acer ekran kartı ve Acer şarj adaptörü hizmeti de vermektedir. Elinizde olmayan düşme ve çarpma gibi nedenlerden dolayı meydana gelen arızaların ve gerekiyorsa yedek parçalarının da temin işlemini sağlamakadır. Bilgisayarlarda meydana gelen, Termal Macun Yenileme işlemi dediğimiz CPU ve çevresinde yer alan soğutucu kanallarının arasına sürülmüş macunun zamanla yalıtım özelliğini kaybetmesinden dolayı yapılmaktadır.

İlk 6 ay ve sonrası için performans kayıplarının yaşanmaması ve cihaz ömrü için de önemli yer tutan macunların değişimi de yapılmaktadır. Bunun yanısıra bilgisayarınızdaki soğutucu görevi gören fanların zaman içerisinde bilgisayarınızda kalıcı hasarlar vermesini önlemek amacıyla temizlenmesi ve yağlanması gerekmektedir. Fan temizleme işinizi de özenle yapan Acer Laptop Bakım Onarım Servisini tercih etmek için teknik ekibimize ulaşabilirsiniz.

Bu hem sizin daha iyi ve kaliteli hizmet almanızı sağlayacak hem de bilgisayarınızın ömrü için son derece doğru bir karar olacaktır. Tüm tablet, masaüstü ve laptop bilgisayarlarınızı garantili olarak çözüme kavuşturan bakım onarım sevisi il sınırları içerisindeki adresinizden teslim alır eğer hemen onarımı mümkünse de hiç beklemeden evinizde tamir işleminizi halletmekteyiz.

Acer Laptop Servisi

Sorunların tekrarlanmaması konusunda güven veren tecrübeli ekibimiz, tekrardan yaşanabilecek sorunlara karşı arıza ya da bakım için sizden ücret talep etmemektedir. Bunun yanısıra sizin onayınız olmadan hiç bir işleme başlanılmaz ve sizden ek bir ücrette talep edilmez. Tüm Acer marka modellerinde bilgisayarlarınızı emin ellere bırakacak güveni vermeye çalışmakta, sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için var gücümüzle çalışmaktayız. Sizlerinde güveni ile beraber her geçen gün daha iyi teknolojik hizmet veren bakım onarım servisimize siz değerli müşterilerimizi de beklemekteyiz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (7 oy, ortalama: 4,43 üzerinden 5)
Loading...
Acer WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..
Hemen Ara..