Acer Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 241 93 07

(0212) 222 00 85 | (0212) 222 00 84
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünAcer Call Destek;  Günümüzde hizmet veren neredeyse tüm teknik servisler müşterilerine telefon ile destek vermektedir. Fakat bu desteğin içeriği ve sorunlarınızı çözme özelliği oldukça önemlidir. Yaptığınız konuşma sayesinde sorunlarınıza çözüm bulamamanız boşuna vakit kaybına sebep olurken, muhatabınızın alanı ile ilgili bilgisinin bulunmaması sizi pek çok konuda mağdur etmektedir. Acer servisi tüm bu sorunları çözmek adına Acer call destek hattını oluşturmuştur. Bu sayede Acer marka tüm cihazlarınızdaki problemlere sadece bir telefon ile çözüm bulurken çözüm üretilemeyen sorunlarınız ile ilgili en kısa sürede arıza kaydı oluşturulmaktadır. Yapılan işlemlerin hepsinde destek hattında bulunan ekibin bilgisi işlemlerinizin daha çabuk bitmesini ve sizin daha az mağdur olmanızı sağlamaktadır.

Acer Call Destek

Teknik müşteri hizmet taleplerinize hızlı yanıt alabilmek için bazı bilgileri önceden hazırlamış olmanız mağduriyetinizin daha çabuk giderilmesini sağlamaktadır. Acer marka cihazlarınızın SNID veya seri numarasını destek hattında bulunan müşteri temsilcilerine vermeniz işinizi bir hayli kolaylaştıracaktır. Yine işinizi kolaylaştırmak ve hızlandırmak adına Acer call destek hattı ile konuşma esnasında mümkünse arızalı ürünün yanınızda olması çok daha hızlı hareket edilmesini sağlayacaktır. Bu isteklerdeki amaç ürün bilgilerini daha hızlı almak ve üründe oluşan problem ile ilgili daha hızlı fikir yürütmektir. Oluşan arıza tespiti destek hattında sağlandığı anda problemlerinize bu hat üzerinden çözüm üretilmeye çalışılacaktır. Fakat çözüm üretilemiyorsa yine aynı hattan arıza kaydı oluşturulmaktadır.

Acer Laptop Servis

Acer marka cihazlarınız ile ilgili irtibata geçtiğiniz destek hattı sayesinde sadece arızalanan cihazlarınız ile ilgili bilgi vermezsiniz. Bilgi vermenin ve telefonda çözüm üretmeniz dışında destek hattı bakım ve onarımı devam eden ürünleriniz ile ilgili de sizleri bilgilendirmektedir. Eğer Acer call destek hattı ile onarımda bulunan bir cihazla ilgili irtibata geçmişseniz size verilen kayıt numarasının yanınızda bulunmasına dikkat edin. Bu numara sayesinde hiçbir karışıklığa sebebiyet vermeden çok daha rahat ve hızlı şekilde arızalanan cihazınızın bilgilerini almanız mümkün olmaktadır. cihazınızın tamir işlemlerinin hangi aşamada olduğunu ya da cihazınız üzerinde hangi tamir işlemlerinin uygulandığını destek hattı sayesinde en kısa sürede öğrenebilmektesiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...
Acer WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..
Hemen Ara..