(0212) 220 44 30
destek[@]acerservisturkiye.com

Pzt - Cts 09.00 - 18.00
Hafta içi Hergün

Acer Notebook Tamir


Sizlere daha iyi hizmet vermemiz için lütfen değerlendirme yapınız.
İçeriği faydalı buldunuzmu ?

Acer Notebook Tamir ; Servisi olarak profesyonel ekip üyelerimiz ve elamanlarımızla teknik servis hizmeti vermekteyiz. Arıza meydana gelmiş Acer Notebook bilgisayarlarınızı teknik servisimize ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.

Ev kullanıcıları başta olmak üzere, küçük veya orta ölçekte yer alan işletmelerin her türlü bilgisayar ve tamir gereksinimlerine profesyonel ekiplerimizle hizmet vermekteyiz. Türkiye’nin en prestijli ve güvenilir kargo firmaları arasında olan Yurtiçi Kargo yada Aras Kargo ile arızalı veya bakıma ihtiyacı olan bilgisayarlarınızı ücretsiz olarak bizlere ulaştırabilirsiniz. Arızalı yada bakıma ihtiyacı olan Acer Notebook bilgisayarlarınız onay vermeniz dahilinde işleme alınarak en kısa zamanda size teslim edilmek üzere çalışmalara başlanır. Ve gerektiği ölçüde aynı gün sizlere teslim edilir. Dizüstü bilgisayarlarınızda meydana gelen, LCD Ekran sorunu, Klavye sorunu ve Hard disk sorunu gibi aksaklıklarda maliyeti çok düşün olan yedek parça servisimizle ilk aldığınız rahatlıkta kullanmaya başlayabilirsiniz. Bununla birlikte, Acer Notebook Tamir Servisi olarak, Bellek yükseltme, Virüs ve Spyware kaldırma, Grafik kartı, Veri kurtarma, DC Jack onarımı, Anakart tamir veya değişimi ve LED ekran tamir veya değişimi içinde bizlere ulaşabilir; güvenilir ve profesyonel ekiplerimizden deste alarak sorununuzu çözebilirsiniz. Erken müdahale hayat kurtarır prensibini benimseyerek Elektronik cihazlarda devrim niteliğinde hizmet sunarken; cebinizden daha az para çıkması ama bir o kadar da kaliteli hizmet almanızı kendimize hedef olarak belirlemekteyiz. Firma olarak uzun yıllardır Notebook tamir ve bakım servisinde hizmet vermekte, siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için dikkatli bir çalışma yapmaktayız. Eski yada yeni farketmeksizin sorunları çözmeyi kural haline getirerek bugün de tecrübelerimize tecrübe eklemeye devam etmekteyiz.

Acer Notebook Tamir Servisi olarak, bizimle her türlü teknik ve donanımsal sorunlarınız ile ilgili iletişime geçebilir, profesyonel ekibimiz ile tanışabilirsiniz. Problemler tespit edildikten sonra onay vermeniz halinde çalışmalara başlayarak size sunulabilecek en uygun fiyatlarla tamir ve bakımınızı yapmaktayız. Amacımız eski yada ikinci el bilgisayarlarınızda oluşan sorunları ortadan kaldırarak ilk günkü bilgisayar kullanımın rahatlığınızı geri vermektir. Tüm bunlar için yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçmeniz olacaktır.


Anahtar kelimeler : acer notebook onarım, acer notebook servis, acer notebook tamir, acer notebook yedek parça, acer servisi