Acer Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 241 93 07

(0212) 222 00 85 | (0212) 222 00 84
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünAcer Laptop Tamir ; Dünyaca ünlü Acer markasının imzası altında hizmet veren Acer servisi, Acer marka tüm elektronik cihazlarınızın bakım ve onarımını gerçekleştirmektedir. Bilgisayarlarınızın uzun süre kullanımından kaynaklanan ya da talihsiz bir olay ile arızalanan bilgisayarlarınıza en hassas bakımı sağlayan servis haftanın 7 günü durmadan çalışmaktadır. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibi ile hareket eden servis, Acer laptop tamiri bakım ve onarım çalışmasının ilk aşamasından son aşamasına kadar sizleri asla yalnız bırakmamaktadır. Gün içinde sürekli birlikte olduğunuz bilgisayarlarınızın tamir işlemleri konusunda alanında uzman bir ekip ile hizmet veren servis, yılların tecrübesi ile bakım ve onarım çalışmalarını en kısa sürede arızalar yinelemeyecek şekilde tamamlamaktadır.

Acer Laptop Tamir

Günlük yaşamımızın ayrılmaz bir parçası haline gelen bilgisayarlarınızın en ufak probleminde dahi kaliteli bir servis arayışına girmektesiniz. Tam bu noktada devreye giren Acer servisi, garanti kapsamı dışına çkan ya da garanti süresi dolan tüm bilgisayarlarınıza en titiz çalışmayı göstermektedir. Kaliteli şekilde gerçekleştirdiği tamir işlemi sonrasında gereksiz yere sizi oyalamayan servis, tamir işleminden sonra gerekli testleri uygulayarak en kısa sürede bilgisayarınızı teslim etmektedir. Ayrıca Acer laptop tamiri esnasında gerçekleştirilen tüm çalışma periyotlarından adım adım sizi bilgilendirmektedir.  Batarya- pil, şarj adaptörü, klavye, anakart gibi pek çok yedek parça değişimi de gerçekleştiren servis bu yedek parçaları orijinal parçalardan temin etmektedir. Ayrıca değiştirdiği yedek parçalara belli sürelerde garanti vermektedir.

Acer Servis Merkezi

Acer servisi güvenilir şekilde gerçekleştirdiği çalışmasına en uygun fiyatlandırmaları uygulayarak müşterilerini hem zaman hem bütçe konusunda mağdur etmemektedir. % 100 müşteri memnuniyetini hedefleyen tecrübeli servis, Acer laptop tamiri işlemlerine öncelikle doğru arıza tespiti ile başlamaktadır. En başından bilinçli adım atan servis bu aşamadan sonra çalışmalarını büyük bir hızla tamamlamaktadır. Müşterilerinin şikayetleri doğrultusunda isabetli tamir işlemi gerçekleştiren servis, tecrübeli ve engin bilgi sahibi teknik elemanları sayesinde en kısa sürede köklü bir çalışma gerçekleştirir. Bu hassas ve güvenilir çalışması, ekonomik fiyatları ve   işinin ehli çalışanları sayesinde Acer servisi, her geçen gün müşteri sayısını büyük bir hızla arttırmaktadır.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...
Acer WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..
Hemen Ara..