Acer Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0555) 800 26 15

(0212) 220 44 30 | (0212) 220 44 35
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünAcer Ultrabook Servis ;  Büyük meblağlar ödeyerek satına aldığınız bilgisayarlarda  uzun süre kullanımdan kaynaklanan bir problem yaşadığınızda hemen güvenilir ve kaliteli bir teknik servis arayışına girmektesiniz. Acer marka ultrabooklarınızı ve tüm cihazlarınızı büyük bir özveri ile tamir eden Acer ultrabook servis tam da bu noktada size yardım edecek en doğru adrestir. Bilgisayar tamiri gerekli teknik bilgilere  sahip olmasanız dahi anlayışlı ve güler yüzlü çalışanları sayesinde aklınızdaki tüm soruları cevaplandıran servis, bilgisayarınızda meydana gelen arıza ile ilgili çalışmalara da arıza kaydının oluşturulmasından hemen sonra başlamaktadır.  Haftanın yedi günü kapılarını tamamen müşterilerinin problemlerini çözmek için açan tecrübeli servis, uyguladığı ekonomik fiyatlandırma ile de sizleri mağdur etmemektedir.

Teknik servis arayışınızı sadece bir telefon ile sonlandıracak olan Acer ultrabook servisi, arıza kaydından sonra donanımlı ve sürekli teknolojik eğitimlere tabi tutulan teknisyenleri ile arıza tamir işlemini gerçekleştirmektedir. Gerçekleştirdiği tüm çalışmalar ile ilgili sizlere ayrıntılı bilgi veren Acer ultrabook servis, bu politikası ile bilgisayar konusunda teknik bilgisi az olan ve hassas davranan müşterilerinin gönlünü rahatlatmaktadır.  Yapılan tüm çalışmaların kaydını tutan servis aynı zamanda yerinde hizmet anlayışı gereği sizleri evlerinizde de ziyaret etmektedir.  İşlerinizin aciliyeti doğrultusunda aynı gün içinde dahi iş bitirme olanağı tanıyan servis, sizlerin memnuniyeti için elinden geleni yapmaktadır. İzlediği bu politika ile müşterilerinin gönlünü kazanmayı amaçlayan servis, amacına hızla ulaşmaktadır.

Güvenilir hizmet ilkesinden asla ödün vermeyerek emin adımlarla yoluna devam eden Acer ultrabook servisi, bilgisayar tamiri konusundaki hassas davranışı ile gerekli gördüğü hallerde parça değişimi de yapmaktadır. Değiştirdiği yedek parçaların tamamen orijinal olmasına özen gösteren Acer ultrabook servis,  bilgisayar tamiri bittiğinde hemen kullanıcıya bilgisayarlarını vermemektedir. Gerekli kontrolleri yaparak bilgisayarın ilk günkü performansına döndüğünden emin olan servis çalışanları bu aşamadan sonra bilgisayarları kullanıcıya vermektedir. Yaptığı tüm servis çalışmalarına ve değiştirdiği yedek parçalara belli sürelerde geçerli olan garantiler veren güvenilir servisin amacı tamamen kullanıcıları oluşan arızadan kısa ve kesin çözümle kurtarmaktır. Bu amacın karşılığını ise her geçen gün artan müşteri sayısı ile almaktadır.

 

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...
Call Now ButtonHemen Ara..
Acer WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..