Acer Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0555) 800 26 15

(0212) 220 44 30 | (0212) 220 44 35
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünAcer Batarya-Pil Tamiri; Tüm dizüstü ve tablet modellerinde bağımsız olarak çalışmasını sağlayan önemli bir parçasıdır batarya ve pil malzemesi. Şarj edilebilme durumu ile bilgisayarlarınızı kullanırken rahat hareket edebilirsiniz. Elektrikle direkt temas ettiği için ve kullanım esnasında programların çalışması ile aşırı ısınma durumu olur. Çok ısınan batarya işletim sistemine zarar verebilir, özellikle şarja takılıyken cihazını kullanmamaya dikkat edin yoksa patlamayla karşı karşıya kalabilirsiniz. Dizüstü bilgisayarınızın bataryasında ısınma yada farklı bir sorununuz varsa Acer batarya-pil tamiri servisine götürebilirsiniz. Son günlerde çıkan yangın ve patlamaların telefon, bilgisayar yada tablet bataryalarından kaynaklı olduğunu görebiliriz. Elimizden düşürmediğimiz telefonların yada masum yavrumuzun tabletlerinin hayatlarımızı karartmasına müsaade etmeyin.

Batarya ve pillerdeki ısınmanın birden fazla sebebi olabilir bunu anlamak içinde anca ustasına göstermemiz gerekir, çünkü bataryalar karıştırılıp öğrenilecek cihazlar değildir. Biz Türk milleti olarak bu tür elektronik cihazlarda deney yapmayı severiz ama batarya ve piller kesinlikle mecbur kalınmadıkça ellenmemelidir. İyice bozulmuş tamiri mümkün olmayan batarya ve piller bile ayrı yerlerde muhafaza edilip geri dönüşümü ayrı yapılır. Durum böyle olunca da herhangi bir servis yerine Acer batarya-pil tamiri servisine uğrayınız. Geniş servis ağı ile ülkenin tüm genelinde hatta büyükşehirlerin farklı ilçelerinde hizmet verir. Acer firmasının güvencesi ile senelerin tecrübesi birleştiğinde ortaya inanılmaz sonuçlar çıkıyor bunu tecrübe ederek yada servisimiz ile ilgili bilgi alarak öğrenebilirsiniz.

Şirketleşme adına açılan şubelerden ziyade daha fazla müşteriye hitap etmek ve daha fazla sorun çözmek için farklı il ve ilçelerde şube açmaktayız. Bilgisayarınız için bu kadar önemli bir parçada hayatınızı riske atmadan müdahale gerektiren durumlarda Acer batarya-pil tamiri servisine başvurunuz. Batarya ve pilinizin kullanımı bilgisayarınızın ömrü uzatıp kısaltır, kullanım yanlışlığın kaynaklı olan sorunlar garanti dahilinde sayılmayacağı gibi değiştirilmesi gereken parçalar uygun fiyata orijinali ile değiştirilir. Elbette şarj adaptörü ile bataryasız çalışmanız mümkün ama o zamanda sürekli prizle bağlantılı olmanız gerekir, bu halde de tercih ettiğiniz dizüstü bilgisayarın taşınabilir özelliği kaybolur sonuçta her yerde kullanılmak için tasarlanmış bir bilgisayarda büyük sıkıntı çıkarır.

 

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...
Call Now ButtonHemen Ara..
Acer WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..